فهرست
یحیی- دراگان؛ فلاش بک، فلاش فوروارد
یحیی- دراگان؛ فلاش بک، فلاش فوروارد

یحیی- دراگان؛ فلاش بک، فلاش فوروارد

آی اسپورت- در دوازدهمین هفته از رقابت های لیگ برتر، ذوب آهنِ یحیی در قامت تیمی که کمی از بحران ابتدای فصل فاصله گرفته و می تواند حرف هایی در لیگ برتر برای گفتن داشته باشد، میزبان فولادِ اسکوچیچ بود. پیش بینی می شد تیم اصفهانی، نتیجه خوبی در مسابقه بگیرد. در هفتادودومین دقیقه از این جدال پایاپای اما، گل ساسان انصاری همه چیز را به نفع فولاد تمام کرد تا تیم اهوازی، با سه امتیاز کامل مسابقه از اصفهان بازگردد.

15 هفته بعد، اوضاع کاملا عوض شد. این بار فولاد بعد از سه پیروزی متوالی و در حالی که یکی از مدعیان جدی قهرمانی بود، به عنوان تیم پرشانس تر مسابقه رو در روی ذوب قرار گرفت. مسابقه باز هم پایاپای دنیال می شد تا اینکه گل دقیقه 67 مسعود حسن زاده، ذوب را پیش انداخت و ضربه نهایی، در آخرین ثانیه ها توسط مرتضی تبریزی زده شد. انتقامِ کامل یحیی از اسکوچیچ، همچنان امید کسب سهمیه را برای ذوب زنده نگه داشت.

نبرد دراگان اسکوچیچ و یحیی گل محمدی، جدا از رقابت های جدولی، از این حیث حائز اهمیت به نظر می رسد که یکی از آن ها، به عنوان آلترنایتو جدی نیمکت استقلال شناخته می شود و دیگری، از گزینه های مهم هدایت پرسپولیس در سال های پیش روست. پس، بعید نیست که در زمانی نه چندان دور، پشت سر عکس دو نفره آن ها، صد هزار هوادار نشسته باشند و هر تصمیم و تعویض آن ها، قابلیت تیتریک شدن را داشته باشد.

     
آی اسپورت
2015-04-27 15:49:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر