فهرست
پیش‌بینی تیم‌های سقوط کننده؛ 2 + فیروز یا عبدالله؟
پیش‌بینی تیم‌های سقوط کننده؛ 2 + فیروز یا عبدالله؟

پیش‌بینی تیم‌های سقوط کننده؛ 2 + فیروز یا عبدالله؟

آی‌اسپورت- باور این که در نتایج سه هفته پایانی لیگ، تیم‌های راه‌آهن و نفت مسجدسلیمان جهش عجیبی داشته باشند کمی دشوار است. به احتمال فراوان این دو تیم باید با لیگ برتر وداع کنند و فصل بعد را در لیگ یک بگذرانند. از تیم‌هایی که در طول فصل، فقط سه و پنج بار موفق به پیروزی شدند، سخت است انتظار دو برد از سه دیدار آینده‌شان داشته باشیم. به خصوص نفتی‌ها که از این سه دیدار، دو بازی با دو غول اصفهانی در پیش دارند. تیم فرهاد کاظمی هم توان بردن سایپا، پیکان و گسترش را ندارد.

پرسپولیس و پدیده هم با30 و 31 امتیازی که جمع کرده‌اند، خطر سقوطی آنها را تهدید نمی‌کند و به احتمال فراوان پایان فصل هم در همین رتبه نهم، دهم جای خواهند گرفت. جنگ اصلی میان چهار تیم گسترش فولاد، ملوان، استقلال خوزستان و پیکان است که کدام‌شان به پلی‌آف سقوط خواهند کرد.

گسترش فولاد که با توجه به شرایط حساس تراکتورسازی برای قهرمانی، شکستش مقابل این تیم تا حدودی حتمی است. فراز کمالوند می‌تواند پرسپولیس بحران زده را در آزادی متوقف کند و با پیروزی در دیدار پایانی لیگ مقابل راه‌آهن، با 30 امتیاز لیگ برتر را به پایان برساند.  فیروز کریمی در دو دیدار پیش رویش هم مانند پنج بازی گذشته‌اش نباد امیدی به برد داشته باشد. به نظر می‌رسد فولاد و ذوب‌آهن برای کسب سهمیه آسیا هیچ رحمی به این تیم نکنند. فقط انزلی‌چیا باید امیدوار باشند با پیروزی در دیدار پایانی مقابل نفت مسجدسلیمان، خودشان را 29 امتیازی کنند. تیم عبدالله ویسی این هفته به احتمال فراوان مغلوب سپاهان می‌شود. استقلال خوزستان باید در دیدار با سایپا امتیاز کسب کند تا در دیدار پایانی با استرس کمتری مقابل پیکان قرار بگیرد. پیکان بازی‌های دشواری برای ماندن در لیگ پیش روی ندارد. این تیم هم می‌تواند پرسپولیس را ببرد و هم راه‌آهن. اگر هم موفق به شکست هیچ کدام از دو تیم نشد، باز در دیدار پایانی لیگ فرصت جبران دارد. اگر مرفاوی بتواند استقلال خوزستان را هم ببرد جای این تیم را در سیزدهم رتبه جدول می‌گیرد و به پلی‌آف سقوط نمی‌کند.

 

 پیکان

هفته 28/ پیکان-پرسپولیس

هفته 29/ راه‌آهن-پیکان

هفته 30/ پیکان-استقلال خوزستان

 

 

استقلال خوزستان

هفته 28/ سپاهان-استقلال خوزستان

هفته 29/ استقلال خوزستان-سایپا

هفته 30/ پیکان-استقلال خوزستان

 


 ملوان بندرانزلی

هفته 28/ فولاد-ملوان

هفته 29/ ملوان-ذوب آهن

هفته 30/ نفت‌ م.سلیمان-ملوان

 

 

 گسترش فولاد

هفته 28/ گسترش فولاد-تراکتورسازی

هفته 29/ پرسپولیس-گسترش فولاد

هفته 30/ گسترش فولاد-راه‌آهن

 

     
آی اسپورت
2015-04-27 16:09:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر