فهرست
حکم سنگین خانزاده: 200میلیون جریمه، محروم تااطلاع ثانوی
حکم سنگین خانزاده: 200میلیون جریمه، محروم تااطلاع ثانوی

حکم سنگین خانزاده: 200میلیون جریمه، محروم تااطلاع ثانوی

آی اسپورت - مسئولان پرسپولیس بر خلاف دفعات قبل، حسابی بازیکن متخلف تیم‌شان را نقره داغ کردند. اعتراضات به رفتار زننده خانزاده پس از بازی لخویا و پرسپولیس آنقدر ادامه پیدا کرد که کمیته انضباطی سرخپوشان امروز پس از برگزاری جلسه‌ای حکم این بازیکن جوان را اعلام کند. خانزاده تا اطلاع ثانوی از بازی برای پرسپولیس محروم است و یک سوم قراردادش هم کسر می‌شود. با توجه به قرارداد 600 میلیونی خانزاده با سرخپوشان پایتخت یعنی او بخاطر این تخلف حدود 200 میلیون جریمه شده است.

خانزاده بعد از این جریمه سنگین به شبکه خبر گفت اشتباهش را درک کرده و حکم کمیته انضباطی تیم را می‌پذیرد: «تابع تصمیم مسئولان باشگاه هستم و از مردم و همه هواداران واقعا عذرخواهی می‌کنم.» البته او همین امروز هم در تمرین تیم شرکت کرد. برانکو گفته با توجه به اینکه خانزاده توسط باشگاه محروم شده بازی کردنش ممنوع است اما می‌تواند تا مشخص شدن مدت محرومیت‌اش با تیم تمرین کند.

در صورتی که مسئولان پرسپولیس قصد شکستن این حکم را در جلسات بعدی نداشته باشند، برخورد با خانزاده را می‌توان جدی‌ترین برخورد مسئولان پرسپولیس با بازیکنان خاطی در این فصل دانست.

     
آی اسپورت
2015-04-27 17:58:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر