فهرست
کل‌کل تبریز و جنوبی‌ها؛ جام واس کدوماس؟
کل‌کل تبریز و جنوبی‌ها؛ جام واس کدوماس؟

کل‌کل تبریز و جنوبی‌ها؛ جام واس کدوماس؟

آی‌اسپورت- در فاصله سه هفته مانده تا پایان لیگ برتر، هواداران تیم‌های مدعی اوج هیجان را تجربه می‌کنند. روزانه ساعت‌ها پای سایت‌ها می‌نشینند و خبرها را پیگیری می‌کنند. که نکند بازیکنی مصدوم یا محروم شود. آخرین خبرهای مربوط به تیم خودشان و حریف را زیر نظر دارند. این چند روز اطلاعات فوتبالی‌شان به سقف می‌رسد. جدول بازی‌ها را حسابی زیر و رو می‌کنند. اگر ما ببریم و دیگر تیم‌ها ببازند یا مساوی کنند، چه می‌شود؟ ما قهرمانیم یا آنها؟

در روز مسابقه هم فرصت مناسبی است برای خالی کردن هیجان‌ها. کلی کل‌کل و شعار جدیدی رو می‌کنند. از بنر و کاغذ پاره همراه‌شان هست تا سیگار و ترقه. معمولا هم روی بنرها نکات جالبی درج می‌شود. آبی‌ها روزشمار بازگشت سرمربی محبوب‌شان را به همراه می‌آورند و قرمزها در حمایت از ستاره شماره هشت، چیزی می‌نویسند. حالا در هیاهوی کل‌کل سرخابی‌ها، چهار تیم بالای جدولی شانس قهرمانی دارند. تیم منصوریان که هواداری ندارد تا با جاروجنجال قافله کل‌کل را از سه تیم دیگر نبازد. اما این روزها حسابی آتش فولادی‌ها، سپاهانی‌ها و تبریزی‌ها داغ است. هر کدام که دیداری خانگی در پیش دارند با مد روز پیش می‌روند و جدیدترین تشویق‌ها راپیاده می‌کنند. در دیدار هفته بیست و هفتم لیگ هم طرفداران دو تیم، یک بنر مشترک داشتند. جام واس ماس... .

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-27 19:10:22
نظر دهید

۱ نظر
فولادی
دوشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۴۷
ما امسال قهرمان نمیشیم چون بازیکنامون ازمون گرفتن سروش اصلا مشکلی نداشت حتی تا الان تکلیفش مشخص نکردن اگه بازیکنامون داشتیم ما صددرصد قهرمان می شدیم اما عیبی نداره سال دیگه باقدرت برمی گردیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر