فهرست
واکنش کلوپ به شایعات: همسرم 100دلیل برای جدایی داشته اما...
واکنش کلوپ به شایعات: همسرم 100دلیل برای جدایی داشته اما...

واکنش کلوپ به شایعات: همسرم 100دلیل برای جدایی داشته اما...

آی اسپورت - یورگن کلوپ سرمربی دورتموند می‌گوید اجازه نمی‌دهد شایعاتی که درمورد آینده ایلکای گوندوغان (هافبک دورتموند) یا مسائلی که راجع به زندگی شخصی خودش مطرح شده روی تمرکز او و شاگردانش در آستانه بازی فردا در نیمه نهایی جام حذفی مقابل بایرن مونیخ اثر بگذارد.

گفته می‌شود گوندوغان در آستانه عقد قرارداد با منچستریونایتد قرار دارد. میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند خیلی سریع این موضوع را تکذیب کرد و آن را یک داستان مزخرف خواند و کلوپ هم گفت علاقه‌ای ندارد در آستانه بازی در الیانز آرنا مقابل بایرن مونیخ، راجع به این موضوع حرف بزند: «طبیعی است که خبر انتقال بازیکنان به باشگاه‌های مختلف منتشر شود، به ویژه در آلمان. اما این موضوع تمرکز ما روی بازی را به هم نخواهد ریخت.»

مربی 47 ساله دورتموند در مورد بازی مقابل بایرن گفت: «این یک بازی فوق العاده مهم است. مانعی است که باید از سر راه برداریم تا به فینال برسیم. بایرن یک حریف استثنایی است اما ما مشتاقانه منتظر این دیدار هستیم. این بازی عملا یک فینال زودهنگام است.»

کلوپ که اعلام کرده فصل آینده دیگر مربی دورتموند نیست، احتمالا رسیدن به قهرمانی در جام حذفی را بهترین نوع خداحافظی از این تیم می‌‌داند، خودش در این مورد می‌گوید: «هرکسی دوست دارد به فینال برسد. همه می‌خواهند باز هم قهرمانی را تجربه کنند. فقط قضیه مربوط به من نیست. در مقابل این هدف بزرگ، من آنقدرها هم مهم نیستم. از فینال 2014 که در شرایطی عجیب به بایرن باختیم (گل  درست هوملس مردود اعلام شد) ما می‌خواستیم دوباره به فینال برگردیم و برای اینکه این اتفاق بیفتد باید دیر یا زود با بایرن رو به رو می‌شدیم. باید صد در صد آماده باشیم. می‌توانیم برنده شویم اما فقط با حرف زدن این اتفاق نمی‌افتد.»

وقتی از کلوپ در مورد این شایعه که دلیل جدایی او از دورتموند، مسائل خانوادگی بوده است، سئوال شد او اینطور جواب داد: «بعضی‌ها به من گفته‌اند که داستانهایی ساخته شده در مورد اینکه همسرم مرا ترک کرده و من رابطه‌ای با همسر یکی از بازیکنان دارم، واقعا مزخرف است. من هنوز عاشق اولا (همسرم) هستم. او تاکنون 100 دلیل برای جدایی از من داشته اما نه از اینجور دلایل! بنابراین اوضاع خانواده من خوب است و امیدوارم این قصه همین جا تمام شود.»

 

     
آی اسپورت
2015-04-27 19:05:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر