فهرست
شارلوا: کاوه را با ۱۰میلیون یورو هم نمی‌فروشیم
شارلوا: کاوه را با ۱۰میلیون یورو هم نمی‌فروشیم

شارلوا: کاوه را با ۱۰میلیون یورو هم نمی‌فروشیم

آی اسپورت – کاوه رضایی در این فصل با درخشش خود در شارلوا باعث شد که این تیم نتایج خوبی را در لیگ بلژیک به دست بیاورد. این درخشش سبب شده او پیشنهاداتی از سایر تیم‌های بلژیکی و حتی تیم‌هایی از دیگر کشورهای اروپایی داشته باشد. اما مهدی بیات، مدیر ایرانی باشگاه شارلوا درباره بازیکن ایرانی خود گفت‌: «ما از حضور کاوه رضایی کاملا رضایت داریم و باید اعلام کنم که به هیچ قیمت حاضر به فروش او نیستیم، حتی ۱۰ میلیون یورو. رضایی عنصر بسیار مهمی در تیم ما محسوب می‌شود و ما دوست داریم بازیکنان بزرگمان را نگه داریم تا به اهدافمان برسیم تا ببینیم تابستان آینده چه اتفاقی می‌افتد. در ژانویه به هیچ عنوان بازیکنی را نخواهیم فروخت.»

 «ما امسال باید حتما جام بگیریم به همین خاطر این قهرمانی در جام حذفی بلژیک هدف نخست ما است. در لیگ هم باید نتایج خوبی کسب کنیم. رضایی الگوی کاملی برای هر مهاجم محسوب می‌شود. او مهاجمی سختکوش و باهوش است که شم بالایی برای گلزنی دارد و باعث موفقیت تیم شده است. ما مطمئنیم که او می‌تواند در ادامه‌ فصل ما را به موفقیت نزدیک‌تر کند.»

۶ ۲  
آی اسپورت
2018-01-13 12:24:00
نظر دهید

۲ نظر
ميلاد
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۲۱
اگر كاوه اقاي گل بشه يا در بين ٣ گلزن برتر. قيمت بالاي ٢٠ ميليون ميره. البته اگر پيشنهاد از انگليس باشه . در قير اين صورت بين ١٥ تا ٢٠.
علی
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۳۰
اینی که تو میگی مال یه بازیکن ۱۸-۱۹ سالست نظیر شرایطی که نیمار تو برزیل داشت...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر