فهرست
گواردیولا: برای آخرین جدال با کلوپ لحظه‌شماری می‌کنم
گواردیولا: برای آخرین جدال با کلوپ لحظه‌شماری می‌کنم

گواردیولا: برای آخرین جدال با کلوپ لحظه‌شماری می‌کنم

آی اسپورت - پپ گواردیولا می‌گوید مشتاقانه در انتظار آخرین رویارویی خود با یورگن کلوپ به عنوان مربی دورتموند، در نیمه نهایی جام حذفی است. وقتی که حدود یک ماه پیش دورتموند با یک گل در بوندس‌لیگا مغلوب بایرن مونیخ شد کمتر کسی فکر می‌کرد کمتر از 10 روز بعد از آن، کلوپ اعلام کند در پایان فصل از تیم محبوبش جدا خواهد شد.

بازی روز سه‌شنبه بین بایرن و دورتموند نه تنها محل تقابل دو باشگاه موفق تاریخ فوتبال آلمان است بلکه می‌تواند آخرین جدال بین گواردیولا و کلوپ دست کم در فوتبال آلمان نیز باشد: «واقعا رویارویی با کلوپ را دوست دارم.» گواردیولا حرفهایش را در کنفرانس مطبوعاتی امروز (دوشنبه) اینطور شروع کرد و ادامه داد: «این یک افتخار بزرگ برای من بوده و هست. او یک آدم فوق‌العاده است و ما نهایت احترام را برای یکدیگر قائل هستیم. او به زودی به یک باشگاه بزرگ خواهد پیوست و آن مبارزات ادامه خواهد یافت. اما در حال حاضر، این آخرین جدال ما خواهد بود. هم او می‌خواهد برنده شود و هم من.»

کلوپ گفته ترجیح می‌دهد تیمش دیوانه‌وار به بایرن حمله کند و بازی‌شان درگیرانه باشد تا اینکه یک خداحافظی لطیف داشته باشد. گواردیولا در واکنش به این حرف گفت: «طبیعی است. از زمانی که من آمده‌ام ما هفت بار با دورتموند رو به رو شده‌ایم. بعضی بازیها را برده‌ایم و بعضی را هم باخته ایم. اما همه آن بازیها سخت و درگیرانه بوده. این شخصیت تیمهای کلوپ است. من برای دانستن این موضوع نیازی به حرف خاصی ندارم. آنها با تمام وجود بازی خواهند کرد. این آخرین شانس آنها برای کسب جام در این فصل است. » 

     
آی اسپورت
2015-04-27 19:19:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر