فهرست
عباس‌زاده:اگر کسی من را پیش برانکو خراب می‌کند خدا از او نگذرد
عباس‌زاده:اگر کسی من را پیش برانکو خراب می‌کند خدا از او نگذرد

عباس‌زاده:اگر کسی من را پیش برانکو خراب می‌کند خدا از او نگذرد

آی اسپورت- محمد عباس‌زاده با این که خیلی کم برای پرسپولیس بازی کرده اما جالب است که با 5 گل زده در کنار طارمی بهترین گلزن پرسپولیس است. این آمار نشان میدهد که اگر به او فرصت بیشتری داده میشد میتوانست به سرخپوشان کمک کند. اما نه تنها درخشان به این بازیکن اعتقاد نداشت بلکه به نظر میرسد برانکو هم رابطه خوبی با این مهاجم مازندرانی ندارد. البته عباس‌زاده اعتقاد دارد که زیرآب او را پیش برانکو زده‌اند!

بدشانسیهایت تمامی ندارد. درست زمانی که میتوانستی به بازیکن فیکس برانکو تبدیل شوی به خاطر مصدومیت دو بازی حساس پرسپولیس برابر لخویا و سایپا را از دست دادی

دو روز قبل از سفر به قطر در جریان تمرین خواستم با حرکت آکروباتیک گل بزنم که شست پایم آسیب دید.در ابتدا متوجه این موضوع نشدم اما وقتی بدنم سرد شد احساس درد شدیدی کردم. بعد از معاینه دکتر و مشورت با او به این نتیجه رسیدم که بهتر است استراحت کنم و با تیم به قطر نروم. اما وقتی به تمرین برگشتم گفتند دور زمین بدوم. بعد پزشک تیم از قول آقای برانکو به من گفت اگر مصدوم بودم چطور اینقدر زود خوب شدم و شرایط بازی پیدا کردم. به نظر می‌رسد برانکو فکر می‌کند من خود را الکی به مصدومیت زدم تا به قطر نروم در حالی که اصلا این طور نیست.

اما برانکو تازه به ایران آمده چرا باید ذهنیت منفی نسبت به تو داشته باشد؟

امیدوارم اگر من دروغ می‌گویم بدترین بلا سرم بیاید. اما اگر کسی من را پیش برانکو خراب می‌کند خدا از او نگذرد و تقاص کارش را پس دهد.

چه کسی ممکن است بخواهد تو را پیش برانکو خراب کند؟

نمی‌خواهم در این مورد صحبت کنم.

فصل بعد هم در پرسپولیس هستی یا از این تیم جدا می‌شوی؟ پرسپولیس و برانکو را دوست دارم و می‌خواهم در این تیم بمانم و با کادر فنی جدید کار کنم و چیزهای جدیدی یاد بگیرم. اما اگر نشود و من را نخواهند روی زمین نمی‌مانم. همین الان هم پیشنهادهای خوبی از سایر تیم‌ها دارم.

منبع:روزنامه گل

     
آی اسپورت
2015-04-27 19:26:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر