فهرست
لالیگا، حساس ترین لیگ اروپا
لالیگا، حساس ترین لیگ اروپا

لالیگا، حساس ترین لیگ اروپا

آی اسپورت- تنها 5 هفته به پایان رقابت های لالیگا باقی مونده و  فقط 2 امتیاز اختلاف بین غول ها این لیگ، یعنی رئال مادرید و بارسلونا وجود دارد. رقابت تنگاتنگ بین این دو تیم اسپانیایی، وقوع هر اتفاقی در پایان را محتمل کرده بطوری که کوچکترین لغزش از سوی هر دو تیم پرطرفدار، باعث از دست رفتن جام قهرمانی این فصل می شود. این ها دلایلی هست که نمی توان با اطمینان از قهرمان این فصل حرف زد. دلایلی که این جام را به حساس ترین تورنُمنت اروپا مبدل کرده.

اما در لیگ برتر جزیره 4 بازی تا پایان لیگ داریم در حالی که چلسی و آرسنال با یک بازی کمتر از سایر تیم ها، 5 مسابقه در پیش دارند. در این لیگ سایر رقبای چلسی تنها با معجزه ای می توانند به شاگردان ژوزه مورینیو در صدر جدول برسند. در واقع اگر شیرهای لندن این چهارشنبه مقابلِ لسترسیتی  به پیروزی دست یابند و یکشنبه آینده در خانه موفق به شکست کریستال پالاس شود، قهرمانی چلسی در این فصل قطعی خواهد شد.

در لیگ آلمان نیز 4 بازی تا پایان باقی مانده، اما بازیکنان گواردیولا هفته قبل موفق به مُسجل نمودن قهرمانی خود در بوندس لیگای شدند.

درسریِ آ ایتالیا ، یوونتوس برای رسیدن به اِسکودتو لحظه شماری می کند. بانوی پیر ایتالیا با پیروزی در بازی بعدی خود و شکست لاتزیو مقابل حریفش، قهرمانی خود را در کالچوجشن خواهد کرد.

     
آی اسپورت
2015-04-28 08:40:13
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر