فهرست
دنیل داوری و یک اصطلاح ایرانی‎‎؛ از اینجا رانده از آنجا مانده
دنیل داوری و یک اصطلاح ایرانی‎‎؛ از اینجا رانده از آنجا مانده

دنیل داوری و یک اصطلاح ایرانی‎‎؛ از اینجا رانده از آنجا مانده

آی اسپورت - گویا حضور در تیم ملی برای بازیکنانی که در فوتبال آلمان بازی کرده اند، اصلا خوش یمن نیست چون بازیکنانی که از بوندس لیگا به تیم ملی آمده اند به محض رسیدن به اردوی تیم ملی، وضعیت بدی در باشگاههایشان پیدا کرده اند. بعد از داستانهایی که برای فریدون زندی پیش آمد و همه در جریان آن هستید حالا نوبت به دنیل داوری رسیده که در باشگاهش تبدیل به نیمکت نشین محض شود. داوری که قبل از شروع جام جهانی از بوندس لیگا راهی سوئیس شد تا برای گراس هاپرز بازی کند مدتهاست که رنگ دروازه این تیم را ندیده.

او در گفتگو با سایت ورزش سه درباره وضعیتش گفت: من الان به یک نیمکت نشین مطلق در گراس هاپرز تبدیل شده ام و اوضاع آنطور که می‌ خواهم برایم پیش نمی‌ رود. من الان در واقع دروازه‌بان سوم این تیم هستم که خب اصلا انتظارش را نداشتم.

از دید داوری، دلیل این قضیه حضور او در اردوی تیم ملی است: در آن زمان گراس هاپرز شرایط ویژه ای داشت و من هم بازیکن فیکس آن تیم بودم. سرمربی گراس هاپرز از من خواست که در این تیم بمانم ولی من تصمیم گرفته بودم که به اردوی تیم‌ملی بروم و به همین دلیل از ترکیب تیم خط خوردم.به قول ایرانی ها از اینجا رانده از آنجا مانده شدم. به من گفته بودند که آماده باشم به اردوی تیم‌ملی بیایم. اما به یکباره خبر آمد که جایی در لیست تیم‌ملی ندارم. واقعا از این خبر تعجب کردم و این مساله باعث شد که از ترکیب تیم گراس هاپرز هم دور شوم.

داوری در بخش دیگری از صحبتهایش اعلام کرده که نیمکت نشینی او اصلا فنی نیست و به خاطر مشکل با مدیر باشگاه به این وضعیت رسیده. او به احتمال زیاد در انتهای فصل از گراس هاپرز جدا می شود

  ۱  
آی اسپورت
2015-04-28 12:23:38
نظر دهید

۱ نظر
خاتم
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۱:۴۹
میتونه شانسشو تو ایران و بازی در لیگ برتر امتحان کنه!! دروازه بان پرسپولیس شه بهتر به چشم میاد تا تو سوئیس بازی کنه،
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر