فهرست
اتفاق ویژه: همیلتون به رکورد شوماخر رسید
اتفاق ویژه: همیلتون به رکورد شوماخر رسید

اتفاق ویژه: همیلتون به رکورد شوماخر رسید

آی‌اسپورت- لوییس همیلتون، راننده فرمول یک توانست در مسابقات تعیین خط به رکورد مایکل شوماخر برسد. این دو راننده ۶۸ بار در تعیین خط، اول شده‌اند. روز گذشته در مسابقه تعیین خط گرندپری بلژیک، لوییس همیلتون اول شد و رکورد تعداد بردهایش را با مایکل شوماخر برابر کرد.او با اختلاف ۰.۲۴۲ ثانیه از سباستین فتل و ۰.۵۴۱ ثانیه از والتری بوتاس از خط گذشت.مایکل شوماخر در حال‌ حاضر در شرایط خوبی به سر نمی‌برد اما خانواده‌ شوماخر، رکورد همیلتون را به او تبریک گفتند.

همسر شوماخر در این باره، گفت‌: مایکل همیشه فکر می‌کرد که رکورد برای شکسته شدن است. ما به همیلتون تبریک می‌گوییم.

شوماخر از سال ۲۰۱۳ تاکنون که در پیست اسکی تصادف کرد در عموم دیده نشده است. او چند ماه در کما بود و اکنون نیز در شرایط خوبی به سر نمی برد. خانواده‌ او اعلام کرده بودند که شوماخر ریکاوری طولانی مدتی خواهد داشت.

همیلتون بعد از رسیدن به رکورد شوماخر، گفت‌: روز خاصی بود. می‌دانستم که شصت و هشتمین تعیین خط خود را نیز به دست می‌آورم. یادم می‌آید که در سال ۱۹۹۶ برای اولین بار به مسابقات گرندپری آمدم. مایکل شوماخر را آن سال دیدم و عشقم به این ورزش بیشتر شد. حالا رکوردم با او برابر شده است. این برایم فراتر از واقعیت است. من خیلی به این جایگاه افتخار می‌کنم و از خانواده‌ شوماخر هم ممنونم. برای مایکل و خانواده‌اش دعا می‌کنم. او یکی از بزرگترین‌های تاریخ است.

۱    
آی اسپورت
2017-08-27 16:07:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر