فهرست
پیش‌بازی: بارسلونا – ختافه
پیش‌بازی: بارسلونا – ختافه

پیش‌بازی: بارسلونا – ختافه

 آی‌اسپورت - به برنامه بازی‌های بارسلونا که نگاه می‌کنیم فقط یک دیدار سخت می‌بینیم: اتلتیکو مادرید در بیسنته کالدرون. اما بازی‌های باقی مانده رئال از بارسلونا سخت‌تر است: خارج از خانه مقابل سویا و در خانه مقابل والنسیا. بدین شکل است که تیمهای سوم و چهارم و پنجم حال حاضر لا لیگا می‌توانند نقشی اساسی در تعیین قهرمان امسال بازی کنند. اما قبل از اینکه بارسا به فکر اتلتی و البته پیش از آن بایرن باشد، باید تمرکزش را برای بازی مقابل ختافه در نو کمپ حفظ کند. گرچه تمامی آمار رای به برتری آسان بارسا در بازی امشب می‌دهند اما حتی یک لغزش کوچک در این مقطع فصل می‌تواند به معنای از دست رفتن قهرمانی برای کاتالان‌ها باشد.

 

نکات کلیدی

 

1-      ژوردی آلبا این بازی را به خاطر کارت قرمزی که در بازی قبلی مقابل اسپانیول گرفت از دست داده و احتمالا آدریانو جایش را در ترکیب اصلی پر کند.

2-      توماس فرمالن بالاخره بعد از تقریبا یک فصل کامل مصدومیت، آماده بازی برای تیم جدیدش شده است. اما در بهترین شرایط امشب روی نیمکت خواهد بود.

3-      جنگ بر سر قرار گرفتن در خط میانی سه نفره بارسلونا بین ژاوی و راکیتیچ و اینیستا داغ است. تنها هافبکی که تقریبا می‌تواند از حضورش در ترکیب اصلی مطمئن باشد بوسکتس است.

4-      بارسلونا در 35 بازی از 38 بازی اخیر خانگی‌اش در لا لیگا بدون شکست بوده است.

5-      بارسلونا در 6 بازی خانگی گذشته در مسابقات مختلف مقابل ختافه، به شکل متوسط 2 و نیم گل در هر بازی زده است.

6-      بارسلونا در 10 تا از 11 بازی آخر خانگی‌اش در لا لیگا حداقل در هر بازی 2 گل زده است.

7-      بارسلونا در 12 بازی اخیر خانگی مقابل ختافه شکست نخورده است.

8-      بارسلونا در 5 تا از 7 بازی اخیرش در لا لیگا کلین شیت داشته است.

 

ترکیب احتمالی دو تیم 


     
آی اسپورت
2015-04-28 11:52:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر