فهرست
گزارش روز: بازیکنان تیم علیه ژنرال
گزارش روز: بازیکنان تیم علیه ژنرال

گزارش روز: بازیکنان تیم علیه ژنرال

آی‌اسپورت- نتایج این فصل تیم قلعه‌نویی نه تنها تماشاگران آبی را ناراضی کرده، بلکه سر و صدای چند بازیکن تیم را هم در آورده است. امیرخان علاوه بر این که یک دست مخالف در تیمش حضور دارند، حالا عده‌ای از بازیکنان تیم که از او راضی بودند هم به جمع مخالفانش اضافه شدند. این عده به خاطر جابه‌جایی‌های مداومی که در ترکیب استقلال رخ می‌دهد از سرمربی تیم انتقاد دارند. بازیکنان استقلال معتقدند نباید به ترکیب تیم انقدر دست زد و برای هر چند بازی تغییر داد.

اتفاقی که در تیم‌های درجه یک دنیا کمتر رخ می‌دهد و به قولی بازیکنان درون زمین چشم بسته جای همدیگر را می‌دانند. اما در استقلال این فصل بنا به هر دلایلی، آن قدر جای بازیکنان عوض شد که دیگر خودشان هم شاید یادشان برود، قرار بود در کدام ناحیه زمین حضور داشته باشند. 

سجاد شهباززاده‌ای که نیم فصل اول مرد شماره یک خط حمله آبی‌ها بود، با اضافه شدن عنایتی مجبور شد به خط کناره زمین تغییر پست بدهد و هیچ گاه در نیم فصل دوم موفق نبود. همین طور یعقوب کریمی که علاقه فراوانی به کارهای هجومی دارد، با مصدومیت بیک‌زاده به دفاع چپ تیم منتقل شد و عملکرد موفقی نداشت. در حالی که امیر قلعه‌نویی برای این پست یک بازیکن با خصوصیات تدافعی به نام مگویان را در ترکیب داشت.

عدم اعتماد سرمربی آبی‌ها به محسن کریمی هم اتفاقی عجیب برای بازیکنان استقلال است. کریمی که از آماده‌ترین بازیکنان استقلال در تمرینات است آن طور که باید فرصت بازی پیدا نکرد. حتی در دیدار با ذوب‌آهن هم که به عنوان یار تعویضی به زمین آمد و نمایش خوبی داشت، باز هم در دقایق پایانی بازی تعویض شد.

باید منتظر انتقادات بازیکنان استقلال از سرمربی تیم پس از پایان این سه هفته لیگ باشیم. 

     
آی اسپورت
2015-04-28 14:16:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر