فهرست
سوژه روز: کی‌روش مقصر نیست
سوژه روز: کی‌روش مقصر نیست

سوژه روز: کی‌روش مقصر نیست

آی اسپورت - کارلوس کی‌روش، به عنوان مقصر ثابت بی‌برنامگی لیگ برتر و جام حذفی در سال‌های اخیر معرفی شده است. سرمربی تیم ملی، بارها تقاضای اردوهای طولانی مدت کرده و همین موضوع صدای مربیان تیم‌های لیگ برتری را درآورده، اما سابقه و حال فوتبال ایران نشان می‌دهد بدون کی‌روش هم اوضاع تغییر چندانی نمی‌کند.

قبل از حضور کی‌روش در ایران، لیگ تقریبا به همین اندازه تعطیل می‌شد و ماجرای اخیر برگزاری سوپرجام، ناامید کننده‌ترین برنامه ریزی ممکن برای جام پیش فصل فوتبال ایران بود. اسپانسر پرسپولیس و استقلال که بارها اجازه مصاحبه دوربین‌های تلویزیونی با بازیکنان دو باشگاه را نداده، این بار تصمیم به برگزاری یک بازی دوستانه همزمان با سوپرجام ایران گرفته و به همین دلیل، این مسابقه که قرار بود 30 تیر در ورزشگاه آزادی برگزار شود را تعطیل کرده است!

حالا یا سوپر جام ایران دوباره برای مدت نامعلومی لغو می‌شود، یا در فاصله فشرده‌ای تا شروع لیگ برگزار خواهد شد یا باید بعد از شروع مسابقات لیگ منتظر برگزاری آن بود. ناکامی سازمان لیگ در برگزاری سوپرجام و وضعیت پر از ابهام فعلی، وضعیت برنامه‌ریزی فوتبال ایران را بیشتر از قبل نشان می‌دهد. فوتبالی که هر کس، می‌تواند به شکل مستقل برای آن تصمیم بگیرد و حتی قدرت هماهنگی یک جام تک مسابقه‌ای را هم ندارد.

۶ ۵  
آی اسپورت
2017-07-15 14:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
منتقد
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
از هر فرصتی برا ابراز بندگی و نوکری استفاده میکنید. رعیت هایی مثل شما خان ها رو پرورش دادن.
nima bagheri
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۵
چی شد؟ چی میگی؟ :)))
از آب گل آلود ماهی نگیرید
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۷
ارتباط شقایق به گوزن کار فوق تخصصی سایت آی اسپورت است... خسته نباشید ✋
امید از تفت
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۰
چرا مزخرف میگید!؟ کی گفته کیروش مقصر بی برنامگی است!؟ ما گفتیم کیروش عامل تعطیلات طولانی مدت لیگ و ضربه به باشگاهها بخصوص پرسپولیس که ملی پوش زیادی داره هست. می خواهید کیروش را بپرستید مشکلی نیست ولی دروغ نگید
nima bagheri
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۴
نوچه حاجی مایلی از تفت
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر