فهرست
نابودی آرزوهای ردبول با تصادف ورشتپن
نابودی آرزوهای ردبول با تصادف ورشتپن

نابودی آرزوهای ردبول با تصادف ورشتپن

آی‌اسپورت- در روزی که موقعیت پیست و طراحی ماشین‌های ردبول فرصت این را به تیم داده بوده تا «یک و دو» کند و خط جلو را کاملا در اختیار بگیرد، اشتباه پرهزینه مکس ورشتپن راننده پرخطا و جوان این تیم شانس موفقیت بزرگ را از تیم گرفت. کریستین هورنر که شاکی هم بود بعد از تعیین خط امروز با بیان این که دیگر وقت پایان اشتباهات ورشتپن است خط و نشانی جدی برای آینده حضور وی در تیم کشید. از آن طرف، روز روز دنیل ریکیاردو بود. این راننده که مدام سریع‌ترین زمان پیست را می‌زد و همچنین رکوردها را می‌شکست فردا از خط جلو و پل پوزیشن آغاز خواهد کرد. ریکیاردو توانست در Q3 با زمان ۱:۱۰:۸۱۰ این موفقیت را به دست آورد.

سباستین فتل با اختلاف ۰.۲۲۹ ثانیه‌ای دوم و لوییس همیلتون با زمان ۱:۱۱:۲۳۳ در رده سوم قرار دارد. کیمی رایکونن و ولتری بوتاس هم تا رده پنجم رده‌بندی جای گرفته‌اند.

پیست موناکو پیست ماشین‌هایی با دان‌فورس بالا و عمل‌کرد مطمئن در پیچ‌هاست که امسال ماشین‌های رد بول این ویژگی‌ها را دارا هستند. گرند پری موناکو از مسابقاتی بود که ردبولی‌ها می‌توانستند خط جلو را قبضه کنند که به لطف اشتباه مکس ورشتپن نشد. ورشتپن سال ۲۰۱۶ نیز دقیقا همین جای پیست دچار تصادف شده بود. اما بشنوید از پیست افسانه‌ای موناکو که از دهه ۵۰ در مسابقات فرمول یک قرار دارد. رانندگان باید ۷۸ دور پیستی به طول ۳.۳ کیلومتر را طی کنند که حدود ۲۲۰ کیلومتر می‌شود. رکورد پیست دست سرجیو پرز با ۱:۱۴:۸۲۲۰ است که سال گذشته ثبت شد. مسابقه فردا ساعت ۱۷:۴۰ به وقت تهران آغاز خواهد شد.

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-05-26 21:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مسعود
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷، ۲۳:۰۶
این ورشتپن به جز ماشینهای رد بول فراری رو هم ترکونده از بس زده به فتل بفرستنش میدون بار گوجه جا به جا کنه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر