فهرست
آشفته‌بازاری به نام استقلال
آشفته‌بازاری به نام استقلال

آشفته‌بازاری به نام استقلال

آی اسپورت - درحالی که انتظار می‌رفت استقلال فصل را پر قدرت آغاز کند و شانس اول قهرمانی باشد، اما این تیم تا اینجای کار در یارگیری و تمدید قرارداد بازیکنانش ضعیف عمل کرده است. بخشی از این مشکل به مدیر برنامه بازیکنان بر می‌گردد و بخشی هم به چندگانگی در تصمیم گیری در باشگاه استقلال. اما کاش همه مشکلات باشگاه استقلال همین بود.

استقلال امروز هیچ شباهتی به یک تیم مدعی و یک باشگاهی با مدیریتی برنامه‌ریز و هدایتگر ندارد. گذشته از اینکه هنوز تکلیف بسیاری از بازیکنان اصلی این تیم مشخص نیست، حاشیه‌های خودساخته نیز دست از سر این باشگاه برنمی‌دارد.

ماجرای فرودگاه امام خمینی و ممنوع‌الخروجی سرمربی این تیم در کنار 4 عضو دیگر باشگاه از عجایب مدیریتی این روزی‌های فوتبال ایران است، مدیریتی که صبح در خبری اعلام می‌کند مشکل مالیاتی خارجی‌ها استقلال حل شده و عصر همان روز بازیکنانش نمی‌توانند از کشور خارج شوند.

هر چند موضوع ممنوع‌الخروجی خارجی‌ها استقلال عدم تمدید ویزای کار آنها عنوان شده اما این مشکلات و عدم پیش‌بینی دقیق برنامه‌ها نشان می‌دهد که مدیریتی همه‌جانبه‌نگر در باشگاه وجود ندارد وگرنه نباید تیم در آستانه خروج برای یک اردوی برون‌مرزی با این همه مشکلات و گرفتاری‌های بی‌پایان همراه باشد.

امروز استقلالی‌های درحالی آماده سفر به ترکیه شدند که حریف سرشناسی آنها یعنی پرسپولیس در آستانه برگشتن از اردوی برون‌مرزی است و مشخص نیست که اردوی دیر هنگام آبی‌ها اصلا خروجی مدنظر کادرفنی را داشته باشد یا نه؟!

با این‌حال در همین سفر هم اتفاقات عجیب ناشی از مشکلات مدیریتی گریبان استقلال را گرفت و سرمربی استقلال به همراه دو دستیار و دو بازیکن نسبتا مهم استقلال نتوانستند در ابتدا استقلال را همراهی کنند که این مسئله با عصبانیت شفر همراه شد. هرچند در ادامه برخی تماس‌ها مشکل را حل کرد ولی سوال اینجاست که چرا باشگاه بزرگی مثل استقلال باید درگیر چنین اشتباهات عجیبی شود؟

مدیران استقلال در این مدت نمره قبولی نگرفته‌اند و اتفاق امروز فرودگاه امام خمینی (ره) نیز نشان داد که در استقلال هیچ چیزی سر جای خودش نیست.

 ایسنا

۱۴ ۶  
آی اسپورت
2018-07-10 19:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
ژان والژان
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۰۸
لجنزاری به نام دولت تبخیر امید
روزیکه حقیرزاده وزیر ورزش به صراحت برای استقلال کری خونه تکلیف استقلال روشن شد
لنگ تیم محبوب دولت و حکومت عفونتکده است
حسين
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۰۳
هميشه بقيه مقصرند.
۸
اشکان4
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۵
ای کاش استقلال یه مدیرعامل داشت مثل رییس فدراسیون اسپانیا
به هیچکسی باج نمیداد،التماس نمی کرد و تصمیمات کاریزماتیک و قدرتمندانه میگرفت و رعایت مصالح رو کنار میذاشت
اون موقع میدیدن چه تیم یک دستی پیدا می کرد استقلال
چون بازیکنانی فقط می موندن که دلشون با تیمه نه دلشون با پوله و خارج ندیده هستن
بابک
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۱۹:۵۸
وقتی شفر جای تمرین داشت توی شبکه‌های تلویزیونی جام جهانی کارشناسی میکرد باید فکر الانو میکردن
اراس
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۰۲
وقتی همه حواس باشگاه معطوف به دوتا بازیکن خارجی بشه معلومه از بقیه بازیکنان و اتفاقات غافل میشن. این فشار رو خودِ شفر رو مدیریت واسه تمدید قرارداد این بازیکنان گذاشت
اصغر
سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۰:۱۴
خدا لعنت کنه داورزنی و ایرانسل را
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر