فهرست
خشم شفر/ تبعید قائدی به تیم امید!
خشم شفر/ تبعید قائدی به تیم امید!

خشم شفر/ تبعید قائدی به تیم امید!

آی اسپورت- وینفرد شفر که یک ساعت قبل از شروع تمرین استقلال در محل تمرین این تیم حاضر شده بود، از حضور مهدی قائدی در تمرین جلوگیری کرد. هنوز مشخص نیست به چه دلیل این سرمربی آلمانی از تمرین بازیکن جوان تیمش ممانعت کرده اما انگار شایعات صحت دارد.

روز گذشته در بازی با فولاد مهدی قائدی در ترکیب اصلی استقلال قرار نگرفت و برخلاف بازی‌های قبل تعویض هم نشد و 90 دقیقه تمام روی نیمکت نشست و چند بار هم خمیازه کشید. گفته می‌شود او پس از پایان بازی وارد رختکن شده و پیراهن تیمش را از تن درآورده و به زمین کوبیده. این اتفاق اگر افتاده باشد باید منتظر تنبیه و برخورد شدیدتر با قائدی از سوی شفر و باشگاه باشیم. چنین رفتاری از سوی یک بازیکن کم سن و سال که در فصل اول حضورش در استقلال به سر می‌برد و جزو بازیکنان اصلی تیم هم نیست، قابل بخشش نیست و او باید با تنبیهی مناسب روبرو شود تا در آینده این رفتار غلط را تکرار نکند.

خبرانلاین ساعتی پیش خبر داد: با توجه به بی حرمتی مهدی قائدی، بازیکن جوان استقلال از تیم بزرگسالان کنار گذاشته می‌شود و از این به بعد با تیم‌امیدها تمرین می‌کند.

۲۴ ۱۲  
آی اسپورت
2017-10-14 17:18:00
نظر دهید

۱۲ نظر
تیم دوازدهم جدول با ۴ گل زده در ۹ بازی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۲۶
❌ توهین قائدی به شفر پس از اخراج

❗️پس از اینکه وینفرد شفر، مهدی قائدی را از تمرین منع و او را اخراج کرد، این بازیکن خردسال کلمه‌ای توهین آمیز خطاب به شفر بر زبان آورد!

❗️گفته می‌شود شفر از این اتفاق به شدت عصبانی است و تصمیم گیری درباره این بازیکن را بر عهده باشگاه سپرده است

❗️البته لازم به ذکر است نباید به قائدی به دلیل توهین به بزرگتر خرده گرفت زیرا مشکل از نطفه این تیم است
پیراهن اس اس حرمت داره ک قایدی خبلی کوچک بود ک‌ب ابن پیراهن ریید
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
ب یک نوجوانی ک چہارصدمیلیون تومن پول میدھند وپدرش ھم ک چندی پیش گفتہ بود قایدی شب ھا دیر ب خونه میاد و راه ورفتارش صدوهشتاد درجه عوض شده و باشگاه باید پولهاش رو ب خونواده اش بدهد حرف خوبی زده بود وپدرش پسر خودش رو بهتر از هر کسیمی شناسد طفلکی گناه داره دست حودشون نیست من وتو استقلالی اینو برزگ کردیم ک ایشون با کمال پر رویی پبراهن استقلال رو ب زمین میزند ک میلیونها ههموطن ارزوی پوشیدن این پیراهن رو میکنند
همون تیم امید هم برای قایدی زیاده پبراهن استقلال پیشکش...
علی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
البته قطعا داستان به این شکل نبوده بلکه..
بعد از اینکه در بازی شب گذشته استقلال برابر فولاد هواداران لات آسمون جل استقلالی قایدی رو تشویق کردند تا به زمین بیاد..
مدیران استقلال به فکر افتادند تا جلوی این حاشیه را برای بازی های بعد بگیرند به همین دلیل این داستان رو ساختند تا چند هفته ای از شر این بازیکن و حاشیه هاش خلاص بشن!!
عه! آقا چرا می خندی?
من
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
تویی که اسطوره های تیمت سهامدار زندان اوین هستن لال شو. اون تیمی نطفه ش مشکل داره که بازیکناش وسط پخش زنده، حماسه انگشت رو رقم میزنن.
نسیم سرخ آسیا
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
شمایی که اسطورهات اون قلیونیه و اون کالت به کالت و اون بانو و اون جاعل و اون دزده... خیلی سنگین تره راجع به این بازیکن کم تجربه سکوت کنی
پرسپولیس پر افتخار ترین تیم آسیا با 0 قهرمانی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۹
علی عبده هستم. قاتل جهان پهلوان تختی و موسس باشگاه مردمیه!! پرسپولیس. از عمر خربین خواهشمندم 3شنبه مراعات تیمم رو بکنه.آخه تنم تو گور می لرزه. منم به جاش قول می دم همونطور که کلک تختی رو کندم سر بشار اسدم زیر آب کنم.
محمدعلی
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۱
امید وارم این روند ادامه داشته باشه و کسی برای وساتط وارد ماجرا نشه بازیکنها باید حد و اندازه خودشون رو بدونن شاید امروز هواداران تیم سرخ پوش پایتخت از این اتفاق به دید کری سخیف نگاه کنن ولی این رفتارها باعث جنجالهای پنهان و مشکلات و حاشیه های زیادی برای این تیم شده برای مبارزه با این رفتارها باید یک بار هواداران واقعی آبی و قرمز باهم متحد شده و جلوی این رفتارهای زشت بازیکن سالارانه بیستند و گرنه عاقبت خوشی در انتظار هیچ یک از این دو تیم نخواهد بود
موراتا
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
دم شفر گرم اگر امروز جلوی این پسر رو نگیره فردا یه طارمی هم از این در میاد کاش اولین باری که طارمی حاشیه درست کرد باهاش برخورد جدی میشد تا کار به کلاه برداری و بالا کشیدن پول این و اون نرسه
ته جدول
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۰
تیم بی بته و بی ریشه همینه این بچه رو هم نابود کردن
محمد
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
بازیکن قلیون بکشه بهتر از اینه که به هیکل مربی و نماد باشگاه .... کنه
ابیدل
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۲:۲۵
شما زرنگیبرو محسن هزاریت رو با جلال دوپینگیت رو و جاعل دزد جمع کن واسه ما داستان نگوخخخخخ
خوزه
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۲۹
آی دل و دزدهای نشئه قرمز چه خبرتون.فکر سه شنبه باشید.عمر کامنت گذاشته بود که میخواد مجروحتون کنه.بقول یه قرمز اسمون جل گور بابای فینال خدا کنه سه شنبه به خیر بگذره.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر