فهرست
ینس کلر: می توانیم به یک معجزه کوچک مقابل رئال امیدوار بود
ینس کلر: می توانیم به یک معجزه کوچک مقابل رئال امیدوار بود

ینس کلر: می توانیم به یک معجزه کوچک مقابل رئال امیدوار بود

آی اسپورت- شالکه در دور رفت مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا امشب میزبان رئال مادرید است آبی های سلطنتی برای صعود از این مرحله باید دست به کار بزرگی بزنند و با یک نتیجه مناسب راهی دیدار برگشت در سنتیاگو برنابئو شوند.

ینس کلر سرمبی شالکه نیز این را به خوبی می داند او در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:" در حال حاضر رئال پس از بایرن مونیخ دومین تیم قدرت مند جهان است آن ها بازیکنان بزرگی در اختیار دارند که کار را برای ما سخت خواهد کرد و این بازی را یک دیدار دشوار می کند اما ما تیم میزبان هستیم و باید شجاعانه بازی کنیم برای دست یابی به موفقیت همه ی بازیکنان باید با 100 درصد آمادگی در زمین حاضر باشند فقط در این صورت است که می توانیم به بروز یک معجزه ی کوچک امیدوار باشیم.

رئال در سطح دیگری به نسبت ما قرار دارد اما بوروسیا دورتموند سال گذشته ثابت کرد که همیشه اندکی شانس برای برتری وجود دارد. رئال تیم باورنکردنی دارد اما ما هم بد نیستیم و در شرایط بسیار خوبی به سر می بریم و این را می توانید از نتایج اخیرمان پی ببرید اما روند پیشرفتمان صرفا به کسب نتیجه نبوده بلکه شیوه ی بازی نیز به تکامل رسیده است."

کلر در صحبت های پایانی خود در کنفرانس خبری گفت:" رئال در بخش دفاعی بسیار قدرت مند است و بسیار جسورانه به روی دروازه حریفان حمله می کند اما کادر فنی ما آنالیز خوبی از این تیم داشته و به برخی نقاط ضعف آن ها دست یافته که ما سعی می کنیم بیشتر در این زمینه تمرکز کنیم. همانطور که در هفته های گذشته نیز شاهد آن بودید گلزنی به ما بسیار دشوار است و در بازی امشب نیز حفظ دروازه هدف اصلی ما است."

     
آی اسپورت
2014-02-26 17:25:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر