فهرست
رونمایی از نام 5خریدار سرخابی‌ها در مزایده فردا‎؛ مالک رستوران گردان برج میلاد رقیب هدایتی
رونمایی از نام 5خریدار سرخابی‌ها در مزایده فردا‎؛ مالک رستوران گردان برج میلاد رقیب هدایتی

رونمایی از نام 5خریدار سرخابی‌ها در مزایده فردا‎؛ مالک رستوران گردان برج میلاد رقیب هدایتی

اختصاصی آی‌اسپورت- امیررضا خادم امروز اعلام کرده که به احتمال فراوان باشگاه‌های استقلال و پر‌سپولیس در سومین مزایده به فروش خواهند رفت. چرا که این دو باشگاه این بار خریدار دارند.

طبق خبرهایی که از وزارت ورزش خارج شده، حسین هدایتی و گلرخسار خریداران پرسپولیس هستند و سبک‌دست هم خریدار آبی‌ها است. همچنین یک شرکت هولدینگ هم برای خرید هر دو تیم قدم برداشته است.

حسین هدایتی که برای بالادستی‌ها فردی شناخته شده و مشخصی است. در مورد گلرخسار هم لازم است بدانید که وی از اعضای هیات رییسه یک شرکت اقتصادی در کیش است. ضمن اینکه پیش‌تر با رستوران گردان برج میلاد و منوی لاکچری این رستوران خبرساز شده بود. این فعال اقتصادی در سال‌های گذشته معامله‌های بزرگی را در زمینه‌های بین‌المللی با وزارت ورزش داشته است. خریدار استقلال هم مهندس جوان و تحصیل کرده است که در ابتدای فصل، پس از عزل افجه‌ای و با تلاش افشارزاده، وی به عضویت هیات مدیره استقلال در آمد.

تنها گزینه‌ای که وزارت‌نشین‌ها برای ورودشان هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌اند، شرکت هولدینگی است که برای خرید هر دو باشگاه اقدام کرده. آنها تا کمتر از 24 ساعت آینده فرصت دارند، ماجرای این شرکت هولدینگ را متوجه شوند تا یکی مثل بابک زنجانی از ماجرا بیرون نیاید! تنها خبری که از این شرکت به گوش می‌رسد، رابطه نزدیک امیر قلعه‌نویی با مدیران شرکت است.

البته مزایده‌ای که قرار بود روز نهم اردیبهشت برگزار شود تا حدودی کنسل است. به دلیل این که هر پنج خریدار رقم خرید باشگاه را به یک میزان اعلام کرده‌اند و هیچ کدام راضی به پرداخت هزینه‌ای بیش از 290 میلیارد تومان نیستند. همین امر موجب شد که وزارتی‌ها از میان این پنج گزینه، دو خریدار را با نظر خود انتخاب کنند. به احتمال فراوان هر کدام که راه مناسب‌تری را برای پرداخت رقم مورد نظر در پیش گرفته باشند، فرصت بهتری برای به دست آوردن باشگاه  دارند.

     
آی اسپورت
2015-04-28 17:28:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر