فهرست
نریمان جهان: سامان هستم؛ قاتل استقلال!
نریمان جهان: سامان هستم؛ قاتل استقلال!

نریمان جهان: سامان هستم؛ قاتل استقلال!

آی اسپورت - سامان نریمان جهان اولین خرید پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی بود. بازیکنی که از او به عنوان قاتل استقلال یاد می کنند و خودش می گوید حالا با پیوستن به پرسپولیس، انگیزه اش برای حفظ این عنوان بیشتر شده است.

شماره هشت جدید پرسپولیس درباره گلزنی‌هایش به استقلال می گوید:« واقعا قاتل استقلال هستم. من کلا چهار بازی مقابل استقلال انجام دادم و توانستم چهار گل به ثمر برسانم. در لیگ چهاردهم با تراکتورسازی توانستم سه گل به این تیم بزنم و یک پاس گل هم بدهم. امسال هم با ماشین سازی توانستم گلزنی کنم و به همین دلیل لقب قاتل استقلال را به من دادند. من همیشه مقابل استقلال انگیزه زیادی دارم و حالا با پوشیدن لباس پرسپولیس این انگیزه برای من دو چندان شد تا باز هم بتوانم این لقب را یدک بکشم.»

۵ ۵  
آی اسپورت
2017-01-07 12:32:00
نظر دهید

۵ نظر
امیر
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۴۵
سامان هستم یه خود شیرین
یاشار تبریزلی
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۲:۵۵
قاتل استقلال؟! مگه دیگه جسد هم کشتن داره؟ کیسه امسال یک جسد متحرکه یعنی داش علی با این افتضاح و اصرارش به تحمیل و ادامه کار حتی بیزنس کله پزی خودشو هم داره به خطر میندازه چون بعد از حذف مقابل السد دیگه محبوبیت تهموندش در کیسه تبدیل به حیا کن رها کن میشه و دودش به چشم کله پزی هاش در تهران میره
ali
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۰۸
boro baba ter teriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
۲
مجتبی فرد
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۱۲
یه بزرگتر تیم به اون بگه که این حرف‌ها و کارها قبل حتی یه ثانیه بازی کردن اشتباه محضه. از گرد راه نرسیده با تحقیر رقیب، محبوبیت نساز که زودگذره. سرنوشت کنعانی و یعقوب کریمی جلوی چشمت هستند.
۱
محمد
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۰
سامان هستم ... يه احمق كه فكر ميكنه در بدو ورود به تيم لنگي ها ميتونه با اين حرفها محبوبيت بخره ....توي تعويضيهاي برانكو هم نقشي نخواهي داشت بيچاره ...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر