فهرست
استتوس: مقایسه رونی کلمن با آقای «ی.ر»
استتوس: مقایسه رونی کلمن با آقای «ی.ر»

استتوس: مقایسه رونی کلمن با آقای «ی.ر»

رونی کلمن را بی محاسبه آوردیم و با هیاهو هم ردش کردیم ولی یک نکته جالب داشت شبی که می خواست برگرده از هفده هزار دستمزدش فقط پنج هزارتا برداشت و گفت من برنامه ای اجرا نکردم حق من همین قدر است\".

پ.ن:
کاری ندارم که چرا بخش خصوصی رونی کلمن را به ایران آورد و این حق را هم داشتند که از سرمایه گذاریشان سود کسب کنند .. یک هفته قبل از آمدن این کلمن آمریکایی، سایت های ارزشگرا و اصولی، گیردادند که این سمبل آمرکیاست و در راستای دیپلماسی عمومی آمریکا آمده و بامخالفان سوریه ای عکس انداخته و عضو پلیس آمریکاست و چرا باید بیاید ایران..؟
قهرمان سابق بدن سازی جناب \"ی.ر\" که عضو یک نهاد انقلابی هم هست هم گیرداده بود که بدون شک ایشان دارو مصرف میکندو آنچنان حرص قیمت بالای بسته های ارائه شده دیدار با رونی کلمن را میخورد ..که گویی قرار بوده پول زور از مردم گرفته شود (بالای 200 نفر ثبت نام کرده و پول پرداخت کرده بودند)... و در مصاحبه ها، گیر داده بود که چرا یک بازیگر زن مسئول بخش زنان کلاس های رونی کلمن می باشد؟
با این فشارها... کارگاه آموزشی رونی کلمن اجرا نشده و ایشان پس از زیارت قبور شهدای جنگ و نهضت جهانی اسلام... ایران را ترک کردند... فارغ از همه اینها ، این اتفاقات چه تاثیری بر ذهنیت یک خارجی نسبت به ایران دارد؟؟ مملکتی که فشارهای بعضی ها می تواند مجوزهای قانونی را باطل کند..مملکتی که حسین قلی خانی شده و هر کس هر چقدر که فشار می دهد خرش می رود... مگر قر ار بود کلمن در اینجا کلاس های آموزش امپریالیسم و لیبرالیسم تدریس کند؟
جالب اینکه کلمن آمریکایی، یک سوم پول را گرفت و رفت و در صفحه شخصی اش هم از قهرمانان جنگ و شهدا تقدیر کرد و حرفی از این بلبشوهایی که دیده بود نزد

مازیار ناظمی/ مجری صداوسیما

  ۲  
آی اسپورت
2015-04-28 23:40:27
نظر دهید

۲ نظر
حسینی
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۵۴
بهتر بود با علی دایی مفایسه می کردید چون اسطوره دو ساله سرخ ها بابت 6 بازی دو میلیارد از تیم پرسپولیس گرفت و کوله باری از مشکلات برای این تیم جا گذاشت.
-
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۲۰
مازیار نظامی یا ناظمی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر