فهرست
حاشیه روز: جنجال در تمرین تراکتورسازی؛ کامدار را راه ندادند
حاشیه روز: جنجال در تمرین تراکتورسازی؛ کامدار را راه ندادند

حاشیه روز: جنجال در تمرین تراکتورسازی؛ کامدار را راه ندادند

آی‌اسپورت- با نظر ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم تراکتورسازی، حضور هواداران در تمرین تیم امکان پذیر نیست. مدتی است که تماشاگران از دیدن تمرینات تیم محبوب‌شان منع شده‌اند. اتفاقی که هر از گاهی باعث ایجاد حاشیه هم می‌شود. به خصوص هفته‌هایی که نتایج تراکتورسازی باعث ایجاد حساسیت می‌شود، هواداران واکنش تندتری نشان می‌دهند.

در تمرین امروز این تیم هم زمانی که بازیکنان یکی یکی آماده حضور در زمین می‌شدند، احمد کامدار به قسمت درب ورودی زمین تمرین رسید. در تمرین امروز، کامدار تنها نبود و یکی از آشنایانش را همراه خود آورده بود. همین موجب شد که نگهبانان به فردی که همراه کامدار بود، اجازه ورود ندهند. کامدار هم اعلام کرد اگر قصد جلوگیری از همراهش را دارید، خودش هم در تمرین حاضر نمی‌شود. پس از آن نوبت به مهدی کیانی رسید. کیانی هم با ورود به جریان، اعلام کرد تا زمانی این موضوع حل نشود، کنار هافبک تیم می‌نشیند. نیم ساعت از آغاز تمرین گذشته بود و این چند بازیکن پشت درب ورودی استادیوم منتظر بودند تا این معضل حل شود. سرانجام صبر کاپیتان تیم لبریز شد و سر و صدا به پا کرد. مسئولان تیم هم برای ایجاد جلوگیری از حواشی مضاعف در این شرایط حساس به نگهبان، اجازه ورود همراه کامدار را دادند. البته عده‌ای هم انتهای ماجرا را طور دیگری بیان کرده‌اند. شنیده شده حتی کامدار پشت تلفن با سرپرست تیم جر و بحث می‌کند و سرانجام بدون اجازه، وارد زمین می‌شود.

  ۷  
آی اسپورت
2015-04-28 16:49:03
نظر دهید

۷ نظر
سایمان
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۸:۳۸
این یعنی نهایت غیر حرفه ای بودن و باعث تاسف بودن اینکه ما شاید خیلی مانده .....
علی
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۱۹
ینی قهرمانی تراختور انقد سوزش داره خدایی؟ نه ینی انقد؟ حاشیه درست نکن عزیز دلم . پماد هم داریم اگ بخوای سفارشی برات رایگان میفرستم . درضم خوشگلم آب هم هس خداروشکر هنوز کشور آب داره توو خونه ها برو بریز اونجا ک میسوزه . زرتو پرت نکن برا خودت . قضیرم الکی گندش نکن . سوزش زیاده خدا ب دادت برسه . برات دعا میکنم .
samsam oğlu
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۵۳
سلام خائن کوچولو.. این تیم استقلال یا پرسپولیس نیست که بتونی با این مزخرفات به خاشیه بکشونیش.. هوادارای این تیم در درجه نخست هوادار آذربایجان متحد هستن و بیشعور نیستن و با این خبرها نمیتونی با شعورشان را به سخره بگیری!!!
بهنام
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۴۶
بابا حاشیه ساااااازرزززز!
محمد
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۰:۵۹
باید به حال این تیم تأسف خورد.
عجب مدیر و سرپرستی داره تراختور!!!
حسین
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۵۲
این روزها اطراف تراختور چی میگذره یعنی کسی این شرایط حساس را درک نمیکنه
شامپیون تیراختور
چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۹:۴۳
خواهشا حاشیه سازی نکنید...بگذارید تیم محبوبمون با آرامش قهرمان لیگ بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر