فهرست
کلاهبرداری بازیکن سابق پرسپولیس از همبازی‌اش
کلاهبرداری بازیکن سابق پرسپولیس از همبازی‌اش

کلاهبرداری بازیکن سابق پرسپولیس از همبازی‌اش

آی اسپورت-داود سیدعباسی، بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس طی مصاحبه‌ای اعلام کرد یکی از نامدارترین فوتبالیست‌های ایران از او کلاهبرداری کرده است. سیدعباسی اعلام کرده حامد کاویانپور ماه هاست که به تلفن ها و پیامک هایش جواب نمی‌دهد.

اما داستان از چه قرار است؟ حامد کاویانپور شش سال پیش که سیدعباسی بازیکن تیم ابومسلم بوده، با او تماس می‌گیرد و از مشکلات مالی‌اش با سیدعباسی صحبت و از او درخواست کمک می‌کند.سیدعباسی به خاطر رفاقت دیرینه‌اش با کاویانپور و اعتباری که این بازیکن سابقا ملی‌پوش داشته، وکالتی به این رفیق قدیمی داده و سند خانه مادری خود را در اختیار حامد کاویانپور می‌گذارد تا بتواند با استفاده از این سند، از بانک وأم بگیرد.طبق ادعای سیدعباسی، اکنون شش سال از گرفتن این وأم می‌گذرد اما کاویانپور هیچ مبلغی را به بانک بازنگردانده است.

سیدعباسی در مورد رقم وام و این که چه مبلغی از آن پرداخت نشده میگوید:«ایشان رقم وامی رو که میخواست از بانک بگیرد را به من دروغ گفته بود به گفته حامد قرار بود 70 میلیون وام روی سند خانه مادرم گرفته شود وقتی به بانک رفتم متوجه شدم که 140 میلیون روی خانه مادر من وام گرفته و حتی یک ریال از آن را هم پرداخت نکرده است. آخرین پیامکی هم که از ایشان دارم این است که به من گفته برو که انشاالله خدا مشکلاتت رو حل کنه! من مدت زیادی است که میخواهم این مشکل را دوستانه حل کنم اما متاسفانه موفق نشدم و مجبورشدم که این قضیه را علنی کنم.»

     
آی اسپورت
2015-04-28 17:26:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر