فهرست
کنفرانس تراکتور-پدیده: هشدار یحیی
کنفرانس تراکتور-پدیده: هشدار یحیی

کنفرانس تراکتور-پدیده: هشدار یحیی

آی‌اسپورت- تراکتورسازی که روزهای خوبی را می‌گذراند در خانه برابر پدیده 2-1 شکست خورد و از دور برد جدا شد. نشست خبری مربیان در پایان بازی را می‌خوانید:

یحیی گل‌محمدی، سرمربی تراکتور: نمی‌توانم تحلیل کنم که ضعف داشتیم یا نه اما پدیده بی‌نقص بازی کرد. جا دارد به آنها تبریک بگویم. آن چیزی که ما را اذیت می‌کرد عدم حضور بازیکنان مصدوممان بود و شرایط نیمکت برای تعویض‌ها سخت است. تیم خیلی جوان شده و دنبال توجیه نیستم اما امروز بدترین بازی ما در هفت هفته گذشته بود. در ترکیب ابتدایی ما تنها دو بازیکن بالای ۳۰ سال سن داشتند و بقیه آنها زیر ۲۵ سال بودند. از هواداران تشکر می‌کنم. امروز شرمنده آنها شدیم. ممکن است هفته‌های آینده شرایط از این هم بدتر شود. امیدوارم خدا کمک کند تا نیم فصل اول را رد کنیم تا در نیم فصل بعدی شرایط را بهتر کنیم. امیدمان به خدا و هواداران است.

رضا مهاجری، سرمربی پدیده: بازی خیلی خوبی به خصوص در نیمه دوم انجام دادیم و توانستیم اشتباه بازی جام حذفی را جبران کنیم. به جز یکی دو مورد که مهاجمان تراکتورسازی موقعیت‌هایی به دست آوردند، موقعیت چندانی به حریف ندادیم. شاید اگر مربی دیگری بود دوست داشت که بازیکنانش زمانی که تیمش جلوست روی زمین بیفتند، اما ما چنین چیزی را دوست نداریم و تلاش می‌کنیم حق‌مان را در زمین مسابقه بگیریم. من مخالف این حواشی هستیم و آنقدر تحت فشار هستیم که باید یکبار دیگر فیلم این اتفاقات را ببینم. اگر هر بازیکنی اشتباه کرد به او تذکر می‌دهم. ما بردن به هر طریقی را جالب نمی‌دانیم و تلاش می‌کنیم با روش درست به برتری برسیم.

۱    
آی اسپورت
2017-09-22 20:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر