فهرست
تراکتورسازی 1 - الاتحاد صفر/ کریم جای کریمی را پر کرد
تراکتورسازی 1 - الاتحاد صفر/ کریم جای کریمی را پر کرد

تراکتورسازی 1 - الاتحاد صفر/ کریم جای کریمی را پر کرد

آی اسپورت- 
چهارشنبه 7 اسفند ماه 1392 - رقابت های جام باشگاه های آسیا
ورزشگاه یادگار امام تبریز

اخراج: علی کریمی (59)

ترکیب تراکتورسازی:
حامد لک، مهدی کریمیان، علی کریمی، جواد کاظمیان، کریم انصاری فرد، مسعود ابراهیم زاده، محمد نصرتی، میلاد فخرالدینی،مهدی کیانی،سعید دقیقی و مرتضی اسدی
سرمربی: تونی اولیویرا

شرح گل:

دقیقه 81: کریم انصاری فر با یک حرکت انفرادی فوق العاده پس از آنکه دو بازیکن الاتحاد را جای گذاشت تیم 10 نفره ی تراکتورسازی را پیش انداخت

شرح بازی:

اولین دیدار تراکتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاتحاد عربستان با یک گل به سود تراکتورسازی به پایان رسید.

در این بازی که بیش از 40 هزار هوادار تراکتورسازی از نزدیک شاهد این بازی بودند دو تیم در نیمه اول که بازی تا حدی به سود تراکتورسازی بود بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه دوم اما بازی با حملات تراکتورسازی در جریان بود که علی کریمی در دقیقه 59 به دلیل انجام خطا و گرفتن کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا به تیمش شوک وارد کند.

با این حال تونی مهاجم تیمش را با مهاجم تعویض کرد تا نشان دهد که دفاع در تفکراتش جایی ندارد حتی اگر یک بازیکن هم کمتر در زمین داشته باشد.

با 10 نفره شدن تراکتورسازی این الاتحاد بود که کم کم خودش را جلو کشید و چند موقعیت خیلی خوب به دست آورد که می توان به ضربه سرکش عبدالرحمان که از کنار تیر دروازه تراکتورسازی رد شد و ضربه دقیقه 80 که به تیرک دروازه تراکتورسازی برخورد کرد اشاره کرد. الاتحاد که با 10 نفره شدن تبریزی ها جلو کشیده بود اما نتوانست راه به جایی ببرد و تراکتورسازی هم با تعویض هایی که کرد موفق نشد دروازه این تیم که از سال 1927 تشکیل شده را به خطر بیندازد تا این که در دقیقه 82 با حرکت فوق‌العاده کریم انصاری فرد این تبریز بود که به جشن و سرور تبدیل شد تا پرافتخارترین تیم باشگاهی در لیگ قهرمانان آسیا دست خالی به جده باز گردد.

این برد در اولین بازی می تواند برای تراکتورسازی شروعی امیدوار کننده باشد چرا که این تیم در آخرین دیدارش در لیگ برتر با 3 گل در همین زمین مقابل راه آهن شکست خورده بود و با این نتیجه شاگردان تونی اولیویرا با روحیه بیشتری به دیدار لخویا در قطر بروند.

این بازی در دقایق آخر با طعم درگیری هم مواجه شد که البته با دخالت داور موضوع فیصله پیدا کرد.

حالا تراکتورسازی همانند سال گذشته که هفته اول لیگ قهرمانان را در تبریز با نتیجه 3 بر یک از الجزیره امارات بازی را برد در دومین حضورش هم با برد بازی ها را آغاز می کند؛ آن هم با تیمی 10 نفره.

در این بازی مهدی کیانی و علی کریمی با کارت زرد داور هنگ کنگی مواجه شدند که کریمی با گرفتن کارت زرد دوم از بازی اخراج هم شد.

     
آی اسپورت
2014-02-26 18:14:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر