فهرست
رییس پی اس جی: کاوانی جایی نمی‌رود
رییس پی اس جی: کاوانی جایی نمی‌رود

رییس پی اس جی: کاوانی جایی نمی‌رود

آی اسپورت- ناصرالخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن مطمئن است ادینسون کاوانی فصل بعد را نیز در پایتخت فرانسه خواهد گذراند، حتی با وجود شایعاتی که به طور مداوم در مورد خروج او و انتقالش به تیمی جدید مطرح می‌شود.

مهاجم اروگوئه‌ای به پی‌اس‌جی در راه کسب قهرمانی جام اتحادیه کمک کرده و این در حالیست که شاگردان لوران بلان به شدت در پی دفاع از عنوان قهرمانی خود در لیگ فرانسه نیز هستند. با این وجود گزارشها حاکی از آن است که کاوانی روابط چندان خوبی با بلان ندارد و همین قضیه شایعه انتقال او به تیمی دیگر را قوت بخشیده است.

اما الخلیفی اطمینان دارد که کاوانی در پاریس می‌ماند. او در گفت و گو با روزنامه لوپاریزین گفت: «ادینسون جوان است و آینده باشگاه به شمار می‌آید. او به اعتماد به نفس بیشتری احتیاج دارد اما در آخرین بازی (با دو گلی که به لیل زد) توانایی خود را ثابت کرد. او فصل آینده هم در پاریس خواهد بود.» خلیفی همچنین از این گفت که بابت شایعاتی که درباره رفتن بلان از این تیم مطرح شده ناراحت است: «قرار نیست بلان جایی برود. من واقعا از برخورد رسانه‌ها با لوران ناراحت شدم. او قهرمان جام جهانی 1998بوده. به عنوان مربی یک فصل عالی با بوردو داشت و نتایج خوبی هم با تیم ملی گرفته و در تیم ما هم عالی کار کرده است. انتقادها از او غیرمنصفانه است. ما امسال می‌توانیم چهار جام داخلی را کسب کنیم، این یک اتفاق تاریخی است و او می‌تواند باز هم تاریخ‌ساز شود.»

     
آی اسپورت
2015-04-28 17:54:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر