فهرست
لام: وضعیت ریبری خوب نیست
لام: وضعیت ریبری خوب نیست

لام: وضعیت ریبری خوب نیست

آی اسپورت - فیلیپ لام کاپیتان بایرن مونیخ مشتاقانه منتظر بازگشت آرین روبن، فرانک ریبری و داوید آلابا (سه بازیکن مصدوم بایرن) به میدان است و از نظر او این سه بازیکن می‌توانند به قهرمان بوندس‌لیگا در راه کسب سه‌گانه قهرمانی کمک زیادی کنند.

این سه ستاره همگی به دلیل مصدومیت بازیهای اخیر بایرن را از دست داده‌اند. روبن قرار است امشب و در دیدار مقابل بوروسیا دورتموند در نیمه نهایی جام حذفی آلمان، به میدان بازگردد اما ریبری و آلابا همچنان دور از میدان هستند و باواریایی‌ها امیدوارند آنها را برای دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا در اختیار داشته باشند. لام در این مورد گفت: «به بازگشت هرچه سریعتر آنها نیازمندیم. این مهمترین نکته است. تیم ما دارد در حال حاضر خوب کار می‌کند و هنوز هم کیفیت بالایی دارد اما این بازیکنان باید برگردند. ما در دوره مهمی هستیم و به آنها احتیاج داریم.»

ریبری مقابل شاختار دونتسک از ناحیه مچ پا آسیب دید و حدود دو ماه است که نتوانسته بازی کند اما احتمال دارد که پیش از پایان فصل به زمین برگردد: «مطمئنا وضعیت خوبی برای او نیست. برای تیم هم همینطور و البته برای مربی. دوست داریم این بازیکنان برگردند اما ریبری هنوز مشکل دارد. این بدترین اتفاق برای یک بازیکن است که نتواند راحت با تیم تمرین کند. اگر شما جراحی روی پایتان انجام داده باشید، می‌گویید اوکی این جراحی به اینقدر زمان نیاز دارد تا خوب شود. اما با چنین مصدومیتهایی هرگز نمی‌دانی چه کار باید بکنی و اینکه چقدر طول می‌کشد.»

     
آی اسپورت
2015-04-28 17:59:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر