فهرست
آیا این جابه‌جایی به خاطر مصاحبه تارتار بود؟
آیا این جابه‌جایی به خاطر مصاحبه تارتار بود؟

آیا این جابه‌جایی به خاطر مصاحبه تارتار بود؟

آی اسپورت – مهدی تارتار بعد از اینکه از سوی باشگاه ذوب‌آهن دعوت به مذاکره شد، اما مذاکره اش نتیجه مثبتی به دنبال نداشت، مصاحبه تندی انجام داد. او علیه یکی از اعضای هیئت‌مدیره باشگاه صحبت کرد بدون آنکه به اسم عضو هیئت‌مدیره و باشگاه اشاره‌ای کند! او گفت: «شایسته‌سالاری رعایت نمی‌شود و رابطه‌ها دخالت دارند. این یک فاجعه است؛ مربیانی که قبلاً موفق نبودند الان تیم‌های خوب می‌گیرند. چرا نباید نهاد‌های نظارتی ما روی مربیان داخلی هم ورود کنند؟ چطور می‌شود مربی که موفق نبوده، می‌تواند یک تیم خوب داشته باشد؟ چرا نهاد‌ها فقط برای مربیان خارجی ورود می‌کنند؟ انتخاب مربیان داخلی هم هزاران مشکل دارد. دلالی که ۱۲ سال پیش به بازیکن خود من پیشنهاد رشوه داده و دو سال محروم شده، چطور می‌شود در بدنه مدیریت یک باشگاه حضور دارد؟ هرکس با خودش پول می‌برد، می‌تواند تیم بگیرد؟ چطور ممکن است؟»

بعد از این مصاحبه به سرعت شاهد تغییر و تحول در کادر مدیریتی باشگاه ذوب‌آهن بودیم. حالا خیلی‌ها این پرسش را مطرح می‌کنند آیا عضو هیئت مدیره‌ای که مهدی تارتار بدان اشاره داشت عضو هیئت‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن بود؟

بعد از تغییرات صورت گرفته در کادر مدیریتی باشگاه ذوب‌آهن، اعضای هیئت‌مدیره جدید با انتشار پیامی از سرمربیگری رحمان رضایی دفاع کردند. در سایت باشگاه ذوب‌آهن می‌خوانیم: «از موارد مطروحه در جلسه هیئت مدیره، حمایت از کادرهاى فنى و به ویژه کادر فنى و سرمربى تیم فوتبال باشگاه ذوب‌آهن بود که هیئت‌مدیره و مدیرعامل باشگاه، حمایت قاطع خود را از آقای «رحمان رضایى» سرمربى تیم فوتبال بزرگسالان و همچنین سایر همکاران زحمتکش تیم‌هاى ورزشى اعلام نمودند.

در همین راستا، روابط عمومى و امور بین‌الملل باشگاه ذوب‌آهن همچنین از تمامی دلسوزان و هواداران واقعى باشگاه و خانواده بزرگ ورزش ذوب‌آهن اصفهان تقاضا دارد، بدون توجه به شایعات و صحبت‌های ناصحیح و ناصواب موجود، با دلگرمی تمام و همچون گذشته، به پشتیبانی و حمایت خالصانه خود جهت اعتلای نام بزرگ و پر آوازه ذوب‌آهن ادامه دهند.»

مهدی تارتار در حالی بدون تیم است که فصل گذشته به همراه نفت مسجد سلیمان به رتبه تک رقمی دست پیدا کرد و پیش از این هم در تیم پارس جنوبی روز‌های موفقی را پشت‌سر گذاشته بود. او در فصل اول حضور دراین تیم قهرمان لیگ یک شد و فصل بعد هم به عنوان پنجمی در لیگ برتر دست پیدا کرد.

 

خبر ورزشی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-09-19 09:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
Ali
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹، ۱۲:۳۹
مشکل اقا مهدی اینه که به دلال ها باج نمیده
دمش‌گرم ایشالا یه روزی بیاد سرمربی پرسپولیس بشه چون نشون داده لیاقتشو داره چه فنی چه اخلاقی
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر