فهرست
الگری: بازی با فیورنتینا خیلی سخت است
الگری: بازی با فیورنتینا خیلی سخت است

الگری: بازی با فیورنتینا خیلی سخت است

آی اسپورت - ماسیمیلیانو الگری سرمربی یوونتوس به بازیکنانش هشدار داد که فیورنتینا یک حریف «بسیار سخت» است. بیانکونری فردا شب در حالی به مصاف فیورنتینا می‌رود که فقط چهار امتیاز دیگر نیاز دارد تا روی کاغذ هم قهرمانی این فصل سری‌آ ایتالیا را به دست آورد و برای چهارمین فصل متوالی این عنون را از آن خود کند. البته اگر یووه فردا برنده شود و لاتزیو نتیجه نگیرد، قهرمانی تیم شهر تورین همین فردا شب هم قطعی می‌شود.

الگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت: «فیورنتینا به دنبال جبران دو شکست متوالی اخیر خود است. آنها تیمی هستند که در لیگ واقعا خیلی خوب کار می‌کنند حتی با وجودی که در دو بازی قبلی نتایج خوبی نگرفته‌اند. آنها در لیگ اروپا هم خیلی خوب بوده‌اند و به نیمه نهایی رسیده‌اند. فردا یک بازی سخت پیش روی ماست چون فیورنتینا یک تیم بسیار تاکتیکی است که همیشه خوب بازی می‌کند و مواجهه با آن همیشه سخت است. ما باید دوباره روی دور برد بیفتیم و سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم، سه امتیازی که ما را در فاصله یک امتیازی قهرمانی لیگ قرار می‌دهد.»

بانوی پیری فوتبال ایتالیا در 29 بازی ابتدای این فصل لیگ، فقط یک شکست داشت اما آنها دو شکست را در سه هفته اخیر سری‌آ تجربه کرده‌اند. با این وجود الگری تاکید دارد که نگران اوضاع تیمش نیست: « در فوتبال چنین اتفاقاتی می‌افتد. به نظر من دو باختی که مقابل پارما و تورینو داشتیم دو بازی کاملا متفاوت بودند. مقابل تورینو نمایش ما خوب بود، یکی از بهترین بازیهای چند وقت اخیرمان به ویژه از نظر خلق موقعیت گلزنی.»

     
آی اسپورت
2015-04-28 18:12:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر