فهرست
سوال استقلالی ها از عادل: رای 900هزارتایی مجیدی چه شد؟
سوال استقلالی ها از عادل: رای 900هزارتایی مجیدی چه شد؟

سوال استقلالی ها از عادل: رای 900هزارتایی مجیدی چه شد؟

آی اسپورت-دیشب و در نظر سنجی این برنامه اتفاق عجیبی افتاد که برای هوادار استقلال بزرگترین علامت سوال ممکن را به وجود آورد و باعث موضع گیری چندین باره استقلالیها علیه فردوسی‌پور شد. در نظرسنجی محبوبترین بازیکن استقلال که چند هفته پیش برگزار شده بود فرهاد مجیدی با بیش از900 هزار رای در میان استقلالیها بالاترین رای را آورد و حتی تعداد رای‌های او بیشتر از رای‌های علی کریمی درنظرسنجی محبوبترین بازیکن پرسپولیس در دو دهه اخیر بود.

همین مساله باعث شده بود تا هواداران استقلال منتظر باشند که کاپیتان سابق تیمشان در رقابت با کریمی بیشتر از یک میلیون رای را به خودش اختصاص بدهد چون در این نظرسنجی که فقط یک استقلالی حضور داشت تعداد آرای مجیدی باید بیشتر از نظرسنجی قبلی میشد. اما پیش‌بینی هواداران استقلال درست نبود و مجیدی تنها 823 هزار رای آورد تا با فاصله زیاد نسبت به کریمی در رده دوم قرار بگیرد. همین مساله باعث شد تا استقلالیها که از باخت در این رای گیری ناراحت هستند عادل را در این قضیه مقصر بدانند و او را متهم کنند که در رای‌گیری اعمال نظر کرده است!

اتهامی که بسیار عجیب و دور از ذهن است و آن را میتوان فقط ناشی از عصبانیت آبیها دانست.

  ۳  
آی اسپورت
2015-04-28 18:45:25
نظر دهید

۳ نظر
علیرضا
سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۹:۴۹
خوبه خودت سوال رو مطرح کردی بعد میگی ناشی از عصبانیت استقلالی ها بوده.خوب وقتی مجیدی در رقابت با سایر استقلالی ها نزدیک به یک میلیون رای آورده چطور در رقابتی که در طرف مقابلش استقلالی نیست حتی رای سری قبل خودش رو نمیاره.به نظر شما اون 700 هزار هوادار استقلالی که سری قبل به مجیدی رای ندادن این بار به کی رای دادن؟ عادل قبلا در نظرسنجی مربوط به محبوب ترین ها هم همین بلا رو سر ناصرخان آورد و اونو بین 4 تا پرسپولیسی آخر کرد.همونطور که خود عادل قبلا گفته اگه چیزی باب میلش نباشه کاری می کنه که اصلا اون مورد پیش نیاد(در برنامه ای که کفاشیان رو دعوت کرده بود)
احمد
چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۰:۰۰
مشخصا فردوسی پور قرمزه واین رای گیریم بوداره
-
چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۰۷:۳۱
واقعا چه استدلال خنده داری . پس اگه اینطور باشه تو رای گیری پرسپولیسیها بین عابدزاده و باقری و مهدوی کیا و کریمی بالای 2 میلیون رای داده شد پس با این اوصاف همه رای های بقیه در روز آخر باید به کریمی میرسید و امارش خیلی بیشتر از این میبود ؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر