فهرست
گزارش لیگ یک؛ سلام دوباره‌ی مشهد به لیگ برتر
گزارش لیگ یک؛ سلام دوباره‌ی مشهد به لیگ برتر

گزارش لیگ یک؛ سلام دوباره‌ی مشهد به لیگ برتر

آی اسپورت- عصر امروز با برگزاری رقابت‌ها در گروه \"\"ب\" پرونده‌ی لیگ دسته اول در این فصل هم بسته شد. البته باید در روزهای آینده شاهد چند دیدار پلی‌آف هم باشیم تا تیم‌های صعود و سقوط کننده هم مشخص شود. با نتایج امروز سیاه جامگان به لیگ برتر صعود کرد و راهیان کرمانشاه هم مستقیما به لیگ دو سقوط کرد. دو تیم مس رفسنجان و شهرداری تبریز هم باید در دیدارهای پلی‌آف حاضر شوند تا تلاش خودشان را برای صعود به لیگ برتر و بقا در لیگ انجام دهند. مروری داریم بر بازی‌های هفته‌ی پایانی در گروه دوم رقابت‌های لیگ یک:

 

 

سیاه جامگان مشهد 1 – 1 داماش گیلان

سلام سیاه به لیگ برتر

تیم خوب سیاه جامگان هم به لیگ برتر صعود کرد تا فصل آینده مشهد با دو تیم در لیگ برتر حاضر شود. بازی امروز دو تیم با استقبال پرشور مشهدی ها همراه بود هرچند بعداز پایان بازی شاهد بی‌نظمی های زیادی بودیم. سیاه جامگان فصل قبل هم تا یک قدمی لیگ برتر پیش رفته بود اما در رقابت با پدیده‌ی متمول کم آورد. رضا مهاجری با این قهرمانی نشان داده مربی کاربلدی است. داماش مساوی کرد و فصل را با رتبه‌ی ششمی به پایان رساند. تیمی که تا سال گذشته در لیگ برتر توپ می‌زد و امسال به زحمت به این رتبه دست یافت. جا دارد مسئولان رشت بیشتر به این تیم قدیمی رسیدگی کنند.

 

 

مس رفسنجان 1 – 1 پارسه

مس در برابر مس!

مس مساوی کرد و خیلی خوش شانس بود که در دیدار هم زمان پاس هم به تساوی رضایت داد وگرنه باید پاس در این مرحله به مصاف مس کرمان می‌رفت. حالا مس صعود کننده به پلی‌آف است و باید روبروی یک تیم دیگر از مجموعه مس قرار بگیرد. دو اقلیمی که حالا در یک لیگ یک در یک جا گنجانده شده‌اند و باید دید با تصمیم مسئولان مجموعه مس کدام یک از دو تیم بالا خواهند رفت! که به نظر جواب مس کرمان اورجینال باشد! پارسه در نیم فصل دوم 4 برد متوالی کسب کرده بود و حسابی مدعی شد اما به یک باره در 4 هفته مانده به پایان یا باخت یا مساوی کرد تا بختی برای صعود پیدا نکند. پارسه فصل را با عنوان چهارم به پایان یرد.

 

پاس همدان 1 – 1 فولاد یزد

پاس فرصت صعود را هدر داد

پاس امروز تا آخرین دقایق بازی امید داشت به پلی‌آف صعود کند اما گلی که در دقایق پایانی دریافت کرد باعث شد یک فصل دیگر هم در لیگ یک ماندنی شود. این تیم تنها به دلیل دو تفاضل کمتر نسبت به مس از صعود باز ماند. سرنوشتی که در دست خود این تیم بود اما از فرصت به دست آمده استفاده نشد. فولاد یزد خیلی تلاش کرد و بازی خود را با تساوی به پایان برد. در صورت شکست فولاد باید بجای شهرداری تبریز در دیدار پلی‌آف شرکت می‌کرد.

 

 

شهرداری بندر عباس 2 – 0 صنعت نفت آبادان

دو شکست نفت برابر سقوطکننده‌ها

نفتی که از آن به عنوان مدعی یاد می‌شد با شکست هفته‌ی گذشته و این هفته مقابل دو تیم سقوط کرده به خوبی نشان داد شایسته صعود نبوده و باید شانس‌های خود را در فصل آینده آزمایش کند. نفت اگر این دو بازی را با برد پشت سر می‌گذاشت با 39 امتیاز صدرنشین می‌شد و باید با سیاه جامگان برای تفاضل بهتر رقابت می‌کرد اما... . شهرداری بندر عباس خیلی دیر به خود آمد. سه امتیاز این دیدار هیچ تغییری در جایگاه این تیم نداد تا با رده‌ی یازدهمی به لیگ دو سقوط کند.

 

شهرداری تبریز 2 – 2 گل گهر سیرجان

شهرداری بدون خداداد همچنان امیدوار

شهرداری در این بازی با دو گل از حریف پیش بود اما در عرض چند ثانیه دو گل دریافت کرد تا با حضور در جایگاه نهم به دیدار پلی‌آف برود و مقابل استقلال اهواز قرار بگیرد. اگر شهرداری می‌برد به راحتی در لیگ ماندنی می‌شد اما حالا ماندن این تیم با اما و اگرهایی همراه است. خدادا بعد از این بازی استعفا کرد. گل گهر اگر شکست می‌خورد باید بجای شهرداری در پلی‌آف حاضر می‌شد اما بازیکنان این تیم به خوبی نتیجه‌ی بازی را جبران کردند تا سهمیه سبرجان در لیگ یک را حفظ کنند.

     
آی اسپورت
2015-04-28 20:10:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر