فهرست
آمار ضعیف تبریزی: هر گل، ۱/۵ میلیارد!
آمار ضعیف تبریزی: هر گل، ۱/۵ میلیارد!

آمار ضعیف تبریزی: هر گل، ۱/۵ میلیارد!

آی اسپورت - وقتی استقلال در فصل نقل و انتقالات، مرتضی تبریزی را جذب کرد، همه انتظار حضور یک مهاجم چهارچوب‌شناس و تمام‌کننده را در خط حمله می‌کشیدند. مهاجمی که در ذوب‌آهن نشان داد می‌تواند یک مهاجم گلزن و شش‌دانگ باشد.

استقلال برای جذب تبریزی، روزها و هفته‌های بسیاری را با ذوب‌آهن چک و چانه زد و سرانجام توانست رضایت‌نامه این مهاجم را به مبلغ یک میلیارد و 800 میلیون تومان دریافت کند. به این مبلغ، دستمزد حدود یک میلیارد و 200 میلیونی تبریزی را هم اضافه کنید. یعنی استقلال برای جذب تبریزی، 3 میلیارد تومان هزینه کرده است.

تبریزی از زمانی که به خط حمله استقلال اضافه شده، 10بار در ترکیب این تیم به میدان رفته. 8 بار در لیگ برتر و 2 بار هم لیگ قهرمانان آسیا. او در این 10 بازی، تنها 2 گل به ثمر رسانده. یکی را در لیگ برتر وارد دروازه تراکتورسازی کرد و دیگری را در آسیا به تور دروازه السد چسباند.

این آمار برای مهاجمی که 3 میلیارد هزینه روی دست استقلال گذاشته، به هیچ وجه آمار مناسبی نیست. تبریزی روی هم 869 دقیقه در ترکیب استقلال قرار گرفته. یعنی به طور میانگین، هر 435 دقیقه یک گل زده که این نمی‌تواند توجیه خوب و قابل دفاعی برای او باشد.

به نظر می‌رسد استقلال در جذب تبریزی و هزینه‌ای که متقبل شده، مسیر درستی را طی نکرده و خرید اشتباهی انجام داده. برای مهاجمی با این دستمزد و مبلغ رضایت‌نامه، 2 گل زده نمی‌تواند آمار قابل قبولی باشد. بخصوص که تبریزی در اغلب بازی‌ها در ترکیب ثابت قرار گرفته و یکی از 11 بازیکن اصلی استقلال و وینفرد شفر بوده است. 

 فوتبالی

۱ ۹  
آی اسپورت
2018-11-11 16:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
گاومیش منشا
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۲۹
شما به آمار درخشان مهاجمان لنگ علی الخصوص گاومیش منشا که به صورت صلواتی و در راه خدا دارن واسه لنگ بازی میکنن و تو هر بازی لیگم هتریک میکنن تبریزی رو ببخش
حمید پرسپولیسی
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۵۱
باز منشا حداقل با گلش به الدحیل و پاس گلش در برابر السد پرسپولیس را فینالیست لیگ قهرمانان آسیا (و نه چهارجانبه امجدیه) کرده.
ار الحاجی گولو و نویمایرتون که سابقه بازی در منچستر را داره بگو. از پولهای بی زبونی که از بیت المال صرف این بی مصرفا کردید بگو؟!!
کاج
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۵۹
هرچی درباره کیسه حرف میزنن تو ربطش میدی به پرسپولیس؟ همون گل سوم به الدحیل که منشا زد رو دیدی؟ می ارزه به کل ارکان نداشته کیسه . حالا اونقدر گه مفت بخور تا سیر بشی. تو پلشتی و حکومتی بودن کیسه شکی وجود نداره و اینکه این تیم بی مصرف این همه پول رو از کجا میاره؟
کیسه متوهم
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
نگفته بودی با منشا خاطره بد داری پسرم خخخ
۷
محمد
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
از دروزازه بان الدوحیل بپرس
۶
....
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۴۸
آقای گاومیش منشا با گلش پرسپولیس برد فینال لیگ قهرمانان تبریزی چ غلطی کرده تا الان
۶
کیسه کش
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۶:۵۰
فدای سر وزیر پرسپولیسی که دو میلیارد داد به ذوب و اینا هدیه کرد به کیسه
۷
###
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۰۱
فقط خدا میدونه این تیم سوگلی و مفت خور کیسه این همه پول رو از کجا میاره ولی باز هواداراش دارن چس ناله میزنن. فقط 2 میلیارد پول رضایتنامه تبریزی رو دادن و انداختنش زیردست یه بازنشسته دلال
۷
محمد
يكشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷، ۱۷:۵۹
وزیر پرسپولیسی وزیر پرسپولیسی
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر