فهرست

گزارش روز: چطور افشین پیروانی تبدیل به جواد نکونام شد

آی اسپورت - کارلوس کی روش یکبار دیگر در جدال با فدراسیون فوتبال رای خود را به کرسی نشاند.
در حالیکه طی روزهای گذشته از افشین پیروانی به عنوان گزینه دستیاری کارلوس کی روش نام برده می شد یکدفعه دیروز نام جواد نکونام به عنوان مربی جدید تیم ملی از داخل قوطی درآمد. اتفاقی که کارلوس کی روش نقش زیادی در آن داشته.
روزنامه ایران ورزشی در شماره امروز خود به این مساله پرداخته و نوشته: . کفاشیان رای انتخاب دستیار ایرانی کادر فنی تیم ملی از مدت‌ها قبل شخصا رایزنی‌اش را با افشین پیروانی گزینه مورد نظر خود انجام داده بود .
او پس از پاسخ مثبت پیروانی و جلب رضایت او، با دست پر به جلسه هیات رییسه آمد و به کی‌روش تاکید کرد که گزینه پیشنهادی‌اش افشین پیروانی است. او چند دقیقه‌ای درباره سابقه و رزومه پیروانی صحبت کرد و به کی‌روش تاکید نمود که او گزینه اصلحی است. کفاشیان حتی برای جلب نظر مساعد کی‌روش به سرمربی تیم ملی یادآور شد که این پیروانی، برادر بزرگتر امیرحسین پیروانی مربی تیم ملی جوانان است و البته جزو مردان خوشنام فوتبال ایران محسوب می‌شود. با وجود تمامی این مقدمه چینی‌ها، کی‌روش باز هم پیروانی را نپذیرفت و تاکید کرد که گزینه او همان فردی است که در جریان مذاکرات اولیه بعد از تعطیلات نوروزی، نام آن را مطرح کرده؛ یعنی جواد نکونام.
     
آی اسپورت
2015-04-29 08:25:09
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر