فهرست

تور تابستانی یونایتد اعلام شد: بازهم آمریکا

آی‌اسپورت - باشگاه منچستر یونایتد اعلام کردکه در تور آمریکا در ماه جولای به مصاف چهار تیم از جمله بارسلونا و پاریس سنت ژرمن خواهند رفت. قهرمان 20 دوره لیگ جزیره جهت آماده سازی پیش فصل 2015-16  در شهر های سیاتل، کالیفرنیا و شیکاگو بازی خواهند کرد. یونایتدی ها برای حفظ عنوان قهرمانی خود که سال گذشته در تور آمریکا بدست آورده بود در این مسابقات شرکت خواهد کرد.
آنها همچنین در تاریخ 17 جولای در ورزشگاه سنتری لینکشهر سیاتل ، به مصاف باشگاه مکزیکی "کلاب آمریکا" خواهد رفت. شاگردان فن خال سپس به کالیفرنیا رفته و در تاریخ 21 جولای مقابل تیم "سن خوزه" از لیگ MLS بازی خواهد کرد.
آنها برای دیدار با "بارسلونا" در مرکز کالیفرنیا خواهند ماند . این دیدار دیدار در تاریخ 25 جولای در ورزشگاه لوی استادیوم شهر سانتا کارلا یرگزار خواهد شد. سپس آنها با بازی در مقابل "پاریس سنت ژرمن" در تاریخ 29 جولای در ورزشگاه سولجر فیلد شهر شیکاگو به تور خود پایان خواهد داد.
ریچارد آرنولد، سرپرست باشگاه منچستر یونایتد ذز این باره می‌گوید: «یونایتد خاطره خوبی از حضور درآمریکا دارد. کسب تجربیات فوق العاده برای بازیکنان و طرفدارانی که از سال 1950 تاریخ باشگاه را دنبال میکنند. تور آمریکا این اجازه را به تیم می دهد تا روی قابلیت های خود کار کرده و در مقابل هزاران طرفدار پرشور در ورزشگاه هایی با استاندارد های بالا بازی کند. در ماه گذشته دربی شهر منچستر توانست رکورد پربیننده ترین بازی لیگ جزیره را در شبکه های سراسری کشور آمریکا بشکند. باشگاه خوشحال است زمانی به آمریکا باز میگردد که میل به فوتبال در میان طرفداران  از هرزمانی بیشتر است.»
     
آی اسپورت
2015-04-29 11:02:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر