فهرست

سرنوشت نامعلوم ایسکو در مادرید!

آی‌اسپورت - وقتی در فوریه از آنچلوتی درباره ایسکو پرسیدند جواب داد: «اگر همنیجوری بازی کند هیچ بحثی در قرار گرفتنش در ترکیب اصلی نخواهد بود.» اما حالا بعد از گذشت تقریبا دو ماه، مربی رئال پاسخی متفاوت و مرموز به همان سوال می‌دهد: «وقتی به بازیکن بازی نرسه، راضی نیست. این طبیعیه. ناچو، چیچاریتو، ایسکو... هیچکدوم راضی نیستن ولی هروقت نوبت بهشون میرسه خوب بازی میکنن.»
همین قضیه است که ایسکو را نگران کرده است. هافبک تکنیکی و خلاق رئال که قرار بود جای ژاوی و اینیستا را در تیم ملی اسپانیا پر کنند با اینکه خوب بازی می‌کند، همیشه گزینه دوم بعد از مودریچ و خامس است. ایسکو بعد از نیمه نهایی چمپیونز لیگ حتی این قضیه را علنی بیان کرد: «راستش خیلی راضی نیستم... فکر میکردم دارم خوب بازی میکنم.»
نکته نگران کننده دیگر برای ایسکو این است که حتی اگر به هر ترتیبی بتواند جای مودریچ یا خامس را در ترکیب اصلی بگیرد، معلوم نیست سران مادرید برای فصل آینده کدام سوپر استار دیگر را به تیمشان اضافه می‌کنند. برای همین آینده ایسکو و سرنوشتش در سانتیاگو برنابئو بیش از پیش مبهم می‌شود.
  ۱  
آی اسپورت
2015-04-29 13:10:48
نظر دهید

۱ نظر
شایان
چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۱۲:۴۸
واقعا بهتر از مودریچ و ایسکو نیست، به هیچ وجه هم نیست . تکنیک داره اما تکنیکش در راستای کمک به حرکت تیم نیست و دور خودش پیچ میخوره . هرچقدر که خامش و مودریچ بازی رو بخه جلویی دارن و به اصطلاح بازی سازی و خطر سازی میکنن، ایسکو در طول بازی شاید 5تا پاس توو عمق یا توو فضا برای مهاجما نمیندازه و این برای رئالی که که اساس حرکات هجومیش سرعت و حداقل ضربه به توپ برای رسیدن به محوطه ی حریفه، سم محسوب میشه . نشون به این نشون که که چند بازی قبل از آماده شدن خامس و مودریچ که دوره ی بد رئال هم بود، تیم از کندی و نداشتن ریتم سریع توو بازی ها رنج می برد و آنچلوتی هم هر بار همین نکته رو می گفت . در کل بازیکن با استعدادی هستش اما شاید بیشتر به درد بارسلونا میخوره تا رئال.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر