فهرست

ضرری که سوارس و استوریج به لیورپول زدند: فصلی 50 گل!

آی‌اسپورت - لیورپول از فرصتی که همشهریش، اورتون برایش ساخت نتوانست بهره ببرد و با شکست دیشب مقابل هال سیتی، شانس رسیدن به رده چهارم را تا حد خیلی زیادی از خودش گرفت. شاگردان راجرز حالا 7 امتیاز از یونایتد کمتر دارند و این در حالیست که تنها 4 هفته به پایان فصل مانده و لیورپول بازیهای سختتری را نسبت به دشمن قدیمیش در راه دارد.
برندان راجرز بعد از بازی دیشب اعتراف کرد که تیمش افت کرده، اما خبر از حمایت مالکین باشگاه برایِ خریدن ستاره‌هایی در تابستان داد: «نمیتونیم این حقیقت را انکار کنیم که بدون استوریج و سوارس ما فصلی 50 گل از دست داده‌ایم. حتی وقتی این دو را داشتیم هم تضمینی نبود که بین چهارتای اول باشیم. در حال حاضر باید با بازیکنانی که داریم کارمون را پیش ببریم.»
منچستر یونایتد برای قطعی کردن عنوان چهارمیش و به دست آوردن سهمیه چمپیونز لیگ سال آینده فقط 6 امتیاز از 4 بازی آخرش لازم دارد. 3تا از این بازیها برابر وست بروم، هال و پالاس است. بدین ترتیب شانس چندانی برای این فصل قرمزهای مرسی ساید باقی نمی‌ماند و برای همین است که راجرز از حالا به فکر فصل آینده است: «هر روزی که در لیورپول هستید، دارید برای آینده کار میکنید. ما میخواستیم جزو 4تا باشیم اما بازیهای بزرگی را باختیم. چالشی که جلوی پای منه ساختن تیمی است که از شرایط سخت به سلامت عبور کند. حالا باید تیم را بازسازی و بازیکنان جدید بهش اضافه کنم. خیلی خوبه که بتونی بازیکنان بزرگ را به تیمت اضافه کنی و مطمئنم که باشگاه از این قضیه حمایت خواهد کرد.»
     
آی اسپورت
2015-04-29 13:14:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر