فهرست

منصوریان: اولین نفر به کی‌روش گفتم نکونام را انتخاب کن

آی اسپورت - موفقیت منصوریان با نفت تهران در لیگ چهاردهم، باعث استقبال افکار عمومی از مربیان جوان لیگ برتری شد. منصوریان زمان مربیگری در تیم امید، همیشه نزدیک به کی‌روش بود و به گفته خودش چیزهای زیادی از او یاد گرفت. حالا با انتخاب نکونام به عنوان دستیار کی‌روش در تیم ملی، خیلی‌ها امیدوارند یک منصوریان جدید به فوتبال ایران اضافه شود.
علیرضا منصوریان با استقبال از انتخاب نکونام به عنوان دستیار کی‌روش گفته خودش اولین نفری بوده که این پیشنهاد را به سرمربی تیم ملی داده است: «من اولین نفری بودم که پیش‌بینی کردم این اتفاق می‌افتد و البته اولین نفری بودم که به کارلوس پیشنهاد دستیاری نکونام را دادم. به نظر من نکونام بهترین گزینه برای این پست بود. او 15 سال در تیم ملی زحمت کشیده و نباید به این راحتی او را از دست داد.»
سرمربی نفت اعتقاد دارد نداشتن مدرک مربیگری نباید باعث محدودیت نکونام شود: «اشکالی ندارد. من نمی‌گویم نکونام دستیار اول کی‌روش شود بلکه باید در کنار کارلوس بماند تا چیزهای زیادی یاد بگیرد. کی‌روش هم می‌داند چه کاری باید انجام دهد. ما باید چنین استعدادهایی را به سرعت وارد چرخه مربیگری کنیم و مدارک مربیگری آنها را سریعاً صادر کنیم نه مثل خاکپور که می‌گوید مدرک مربیگری‌اش تأیید نشده است! امثال خاکپور و نکونام ستاره‌های فوتبال بودند که باید مسیر راحت‌تری را برای مربیگری طی کنند و آنها راحت‌تر هوادار و پرچم را درک می‌کنند.»
     
آی اسپورت
2015-04-29 13:39:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر