فهرست

حواشی قرعه‌‎کشی فینال؛ نفتی‌ها قهر کردند، تختی میزبان شد

صبح چهارشنبه جلسه تعیین میزبان جام حذفی برگزار شد. در این جلسه نمایندگان دو باشگاه که سر میزبانی به توافق نمی‌رسند، حواشی زیادی ایجاد کردند. در اقدامی جالب همان ابتدا تمام حاضرین برای همدیگر صحبت کردند. سپس که کار به تعیین میزان کشیده شد، مدیرعامل نفت تهران قهر کرد. قنبرزاده تهدید کرد که اگر قرار باشد میزبان از میان تهران یا اصفهان تعیین شود، جلسه را ترک می‌کند. منصوریان هم پشت مدیرعامل تیم در آمد و به این نوع قرعه‌کشی اعتراض کرد. نفتی‌ها معتقتد بودند فینال باید در یک شهر بی‌طرف برگزار شود تا مردم سایر شهرها هم از تماشای این دیدار لذت ببرند. اتفاقی که اصفهانی‌ها با توجه به این که پنجاه درصد شانس بازی در کنار تماشاگران‌ خودی را داشتند، به هیچ عنوان موافق نبودند.
در نهایت پس از کش‌وقوس‌های فراوان، تصمیم بر این شد از میان اصفهان و تهران یک شهر میزبان فینال جام حذفی شود. قرعه به نام تیم نفت درآمد و ورزشگاه تختی تهران میزبان فینال شد. منصوریان پس از این اعلام کرد باز هم حاضر است که بار دیگر برای تعیین شهر میزبان در یک شهر بی‌طرف قرعه‌کشی انجام شود. همچنین پس از جلسه هم بلافاصله مصاحبه‌ای انجام داد و از هواداران استقلال تقاضا کرد در فینال او را تنها نگذارند.
اما یحیی گل‌محمدی برداشت دیگری از میزبانی نفتی‌ها دارد:«برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود فرقی نمی‌کند که در کجا بازی کند اما خیلی دوست داشتم بازی در اصفهان برگزار شود. ما آماده‌ایم در ورزشگاه تختی تهران به میدان برویم.»
همچنین قرار بود تا پیش از این سوم خرداد، فینال جام حذفی برگزار شود. اما به دلیل این که قرار است بازی‌های مرحله حذفی آسیا به صورت رفت و برگشت  برگزار شود و نفت تهران باید برای مسابقات آسیایی هم تیمش را آماده کند، تاریخ فینال با موافقت دو باشگاه عوض شد. البته هنوز تاریخ نهایی اعلام نشد و قرار است مسئولان فدراسیون تصمیم‌گیری نمایند.
 
     
آی اسپورت
2015-04-29 14:02:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر