فهرست
خبر ویژه: احتمال فروش انصاری‌فرد به پائوک
خبر ویژه: احتمال فروش انصاری‌فرد به پائوک

خبر ویژه: احتمال فروش انصاری‌فرد به پائوک

آی اسپورت - سایت ورزش یونان در تازه ترین گزارش از وضعیت کریم انصاری فرد نوشت: «کریم انصاری‌فرد، یکی از مهاجمان سوپر لیگ یونان است که شاید در ماه ژانویه میلادی به تیم پائوک بپیوندد.»

این سایت یونانی درباره دلایل تمایل تیم پائوک برای جذب مهاجم پانیونیوس آورده: «نام کریم انصاری‌فرد در جلسه‌های اعضای کادر فنی و مدیران باشگاه پائوک مطرح شده و ولادان ایوویچ، سرمربی این تیم اعلام کرده نیاز به این مهاجم ایرانی دارد. البته باشگاه پائوک هنوز هیچ اقدام و دلایل روشنی برای جذب کریم انصاری‌فرد اعلام نکرده و شاید تردیدهایی وجود داشته باشد که آیا این مهاجم ایرانی می‌تواند کیفیت خط حمله این تیم را بهبود بخشد یا خیر. هر چند انصاری‌فرد به عنوان یک مهاجم خوب مورد توجه قرار گرفته، اما در شرایط فعلی باشگاه پائوک همچنان این مهاجم را از بیرون تحت نظر دارد».

سایت ورزش یونان در ادامه با اشاره به درخواست یک میلیون یورویی باشگاه پانیونیوس برای صدور رضایت‌نامه کریم انصاری‌فرد نوشت: «این مبلغ با توجه به باقی ماندن شش ماه از قرارداد این بازیکن زیاد به نظر می‌رسد». سایت یونانی یادشده سپس از تمایل نیما مونتیر، مدیر برنامه‌های کریم انصاری‌فرد جهت حفظ این بازیکن تا پایان قراردادش در تیم پانیونیوس و سپس انتقال او به فوتبال آلمان خبر می‌دهد.

در پایان گزارش سایت ورزش یونان آمده است: «اطلاعاتی از باشگاه پانیونیوس درز پیدا کرده که سعی می‌کنند کریم انصاری‌فرد را با قیمتی نزدیک به دو میلیون یورو به تیم‌های یونانی انتقال دهند. هر چند هیچ‌کس نمی‌تواند آینده را تضمین کند و احتمال وقوع اتفاق‌های دیگری هم وجود دارد ».

سایت ورزش یونان
سایت ورزش یونان

 

 

 

     
آی اسپورت
2016-12-14 13:05:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر