فهرست

کارلتو: این بازی مرگ و زندگی است

آی‌اسپورت - آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی همچنین در مورد نیمه نهایی مقابل یوونتوس از آمادگی خامس رودریگز ، چیچاریتو و همچنین بازی با 3 دفاع صحبت کرد: «ما خیلی کم با 3 دفاع بازی کردیم.در ویگو (شهر تیم سلتاویگو) این موضوع قابل مشاهده بود. من پیروزی میخواستم ولی شخصا بازی با چهار مدافع را ترجیح میدهم.»
« کیلور ناواس در این دیدار از ابتدا بازی خواهد کرد. این که چرا او همیشه در سانتیاگو برنابئو بازی می کند دلیل خاصی ندارد و من هرگز به این موضوع فکر نکرده ام. ما در آخر فصل برای آِینده قرارداد چیچاریتو تصمیم گیری خواهیم کرد. من شیفته رفتار حرفه ایِ او در طول سال شدم و او نیز از این فرصت خود بخوبی استفاده کرد.خیلی خوب است که چنین بازیکنانی در اختیار داشته باشی. آیا من اشتباه کردم که از اون کم استفاده کردم؟ من اشتباهاتی در طول مربیگری خود مرتکب شدم، وقتی شما مجبور به انتخاب 11 بازیکن از کل تیم هستید ، امکان اشتباه وجود دارد ولی من روی این موضوع تمرکز نمیکنم.»
«خامس رودریگس همه را شگفت زده کرده، ما می دانستیم که او کییفیت بالایی دارد ولی او بسرعت به یک بازیکن اصلی و تاثیرگذار برای تیم تبدیل شد. او به تیم کمک کرد و با تمام وجود برای تیم بازی می کرد.»
«این زمان از فصل رسیده که هر بازی برای هر تیم حکم مرگ یا زندگی را دارد. ما باید با این ذهنیت در مقابل آلمریا به میدان برویم. یک تساوی همه چیز را سخت می کند ولی هدف اصلی ما در لیگ، برد هر پنچ بازیِ پیش روست. بعد در بازی با یوونتوس ما می توانیم از سبک فوتبال پیر ایتالیا نهایت استفاده را ببریم.» 
     
آی اسپورت
2015-04-29 15:06:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر