فهرست

مصاحبه عجیب پیوس در حمایت پیام صادقیان‎؛ کلی علامت سوال

آی اسپورت- شاید باور نکنید اما فرشاد پیوس -پیشکسوت باشگاه پرسپولیس- درباره اخراج پیام صادقیان این‌طور نظر داده است: «نباید او را اخراج می‌کردند. باید صبر می‌کردند تا فصل به پایان برسد. زیرا الان بازیکنان جایگزین در حدی نیستند که بتواند جایگزین مناسبی برای او باشند. با بازیکنان خاطی باید برخورد شود، اما نه به طوری که تیم آسیب ببیند.»
تعداد علامت سوال‌هایی که بعد از شنیدن این صحبت‌ها در ذهن آدم صف می‌کشند خیلی بیشتر از حد نصاب همیشگی است؛ پیام صادقیان کلا چند دقیقه برای پرسپولیس بازی کرد؟ در این چند دقیقه چقدر بازدهی داشت؟ چه کار کرده بود که الان باید جانشینش انجام بدهد؟ بازیکن جانشین او قرار است جای خالی صادقیان را در کجا پر کند؟ روی نیمکت؟ زیر پتو؟ کجا؟ اصلا آقای پیوس دقیقا توجیه هست که درباره کدام بازیکن پرسپولیس حرف می‌زند؟
احساس می‌کنیم سوءتفاهمی پیش آمده آقای پیوس! پیام صادقیان همان بازیکنی است که شماره 11 پرسپولیس را می‌پوشید. آن مهاجمی که پیراهن شماره17 شما را به ارث برده و پیدا کردن جایگزین برایش سخت است مهدی طارمی نام دارد. نه پیام صادقیان.
  ۱  
آی اسپورت
2015-04-29 16:44:13
نظر دهید
۱ نظر
Elton
چهارشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴، ۲۱:۴۱
اقا یه بار دیگه به سه بازی اخر پرسپولیس دقت کنید؟ هر سه باری که پرسپولیس بازی برده رو از دست داده و گل خورد با سوتی پیام بوده.
یعنی به طرز عجیبی و برای سه بار متوالی پیام صادقیان در میانه زمین توپ رو از دست داده و بازیکن حریف با استفاده از همون توپ موفق به گلزنی شده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر