فهرست
سوال از پرسپولیسی‌ها؛ بعدا اعتراض نمی‌کنید؟
سوال از پرسپولیسی‌ها؛ بعدا اعتراض نمی‌کنید؟

سوال از پرسپولیسی‌ها؛ بعدا اعتراض نمی‌کنید؟

آی اسپورت - هواداران شاکی پرسپولیس ول‌کن مدیران باشگاه نیستند. فشار افکار عمومی برای عزل تمام اعضای کادر مدیریتی و به‌خصوص ایرج عرب در شرایطی اتفاق می‌افتد که الان در فصل بسیار مهم نقل‌و انتقالات به سر می‌بریم. پنجره یارگیری همیشه اهمیت بسیار زیادی دارد. این اهمیت مخصوصا حالا که پرسپولیس سرمربی هم ندارد دوچندان است. حالا بیایید فرض کنیم وزیر ورزش به حرف هواداران گوش داد و عرب را برکنار کرد؛ آیا مدیرعامل بعدی می‌تواند در اسرع وقت با یک اشراف حداقلی بر امور، تکلیف نیمکت و بازیکنان را روشن کند؟ الان هر کسی را بالای سر تیم بگذارند، فقط یک‌ماه طول می‌کشد پرونده‌ها را ورق بزند، قراردادها را ببیند، با شرایط فسخ بازیکنان آشنا شود و بتواند رشته امور را به‌دست بگیرد. آیا چنین وضعیتی برای هواداران مطلوب است؟ دلیل خشم‌تان را می‌فهمیم، اما کمی منطقی باشید.

۸ ۲  
آی اسپورت
2019-06-24 01:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
کنت دراکولا
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۱:۱۶
اخه احمقی که این متن رو نوشتی اخه کیسه کشی که این متن رو نوشتی بود و نبود عرب به چه درد ما خورده فعلا!!!؟؟؟چی کار کرده؟؟ اگه حتی یه ادمین نفهم کانالهای کیسه هم بودن اینقدر ضرر نمیزد که این عرب با بودنش ضرر زده!!واقعا نفهمی تو ذات هر کیسه کش نطفه حرومی هست.
۱
یه ایرانی
دوشنبه ۳ تیر ۱۳۹۸، ۰۲:۳۱
نویسنده ناشناسی که نظریه بالا رو صدار کرده ؛ متاسفانه به عمد نخواسته اصل موضوع رو ببینه

فرض هوادار اعتراض نکرد چون وقت نقل و انتقالات است ؛ قبول

آخه بنده خدا اگر این مدیر عامل و این هیئت مدیره افراد شایسته ای بودند که سرمربی تیم رو فراری نمیدادند .
حالا که سرمربی رفته اینا شدن کار بلد و مثلا در نقل و انتقالات بازیکن مناسب میارن ؟؟؟
مگر اساس و اصول این نیست که سرمربی خودش بارگیری میکنه ؟؟؟ اینا سرمربی قبلی رو عمدا فراری دادن ؛ الان باید حرف " جعفر کاشانی " بشه ؛ یعنی معلم کلاس اول رفته و باید " جعفر کاشانی " معلم کلاس پنجم بیاره وگرنه ایشان ببخشیدا ببخشید با اینکه سن و سالی ازش گذشته اما غلط کرده حرف زده .
ایرج عرب هم تکلیفش کاملا و مثل روز زوشن هست.

بنابراین اخراج مدیرعامل و تغییر تمامی هیئت مدیره حداقل خواسته هوادار باید باشد و تا این اتفاق نیفتاده این اجتماعات باید برگزار بشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر