فهرست
گزارشی از گل‌نزنان لیگ/ «راه گم کرده‎ها»
گزارشی از گل‌نزنان لیگ/ «راه گم کرده‎ها»

گزارشی از گل‌نزنان لیگ/ «راه گم کرده‎ها»

آی اسپورت – ده هفته از لیگ هفدهم گذشته و تنها بازی باقیمانده از هفته دهم دربی تهران است هست که روز پنج‌شنبه برگزار خواهد شد. در این مدت بازیکنانی مثل محمد قاضی، عیسی آل‌کثیر، مرتضی تبریزی و چند بازیکن دیگر خوب گلزنی کرده‌اند اما چند مهاجم هم هستند که انگار مدت‌هاست راه دروازه‌ها را گم کرده‌اند و مدت‌هاست شادی گلی از آنها در زمین دیده نشده است.

یکی از کسانی که مدت‌هاست در گلزنی ناکام بوده محمدرضا خلعتبری است. مهاجم شمالی تیم پدیده البته در این فصل خوب بازی کرده اما هنوز گلی برای تیمش نزده است. آخرین گل او در لیگ برتر به هفته هفدهم لیگ شانزدهم و با لباس سایپا برمی‌گردد که البته باید توسط داور مردود اعلام می‌شد اما این اتفاق نیفتاد. خلعتبری در آن بازی در مقابل سیاه‌جامگان توپ را با دست مقابل پای خود انداخت و گل زد و داور در کمال تعجب گل را پذیرفت. اگر این گل را هم محاسبه نکنیم، باید برای به یاد آوردن آخرین گل خلعتبری به لیگ پانزدهم برگردیم. جایی که او با پیراهن سپاهان در هفته هفدهم دروازه ذوب‌آهن را باز کرد.

غلامرضا رضایی دیگر بازیکنی است که مدت‌هاست خبری از گلزنی او نیست. او امسال به سپیدرود رشت پیوست اما دچار مشکلاتی شد و فقط در 3 بازی اول این تیم به میدان رفت و گلی هم نزد. آخرین گل او به هفته پانزدهم لیگ قبل، با لباس سایپا و در برابر ماشین‌سازی تبریز  برمی‌گردد. رضایی در این بازی که با نتیجه 3-3 به پایان رسید زننده یکی از گل‌های سایپا بود.

دیگر مهاجمی که مدت‌هاست در گلزنی ناکام است محمد شادکام است. او آخرین بار در هفته هشتم لیگ شانزدهم به پیکان گل زد. در آن مقطع شادکام با 5 گل صدرنشین جدول گلزنان بود و به نظر می‌رسید یکی از مدعیان آقای گلی هم باشد اما گل به پیکان آخرین گل او بود. او در ادامه فصل دیگر پایش به گلزنی باز نشد و تا امروز هم نتوانسته این طلسم را بشکند.

یکی از بزرگ‌ترین ناکامان گلزنی در لیگ برتر سجاد شهباززاده است. او در هفته بیست و نهم لیگ پانزدهم با پیراهن استقلال به تراکتورسازی گل زد و در پایان فصل به آلانیااسپور ترکیه پیوست. در یک نیم‌فصل ناموفق فقط یک گل در جام حذفی زد و در نیم‌فصل دوم به نفت تهران رفت. او در لیگ برتر باز هم در گلزنی ناکام بود اما زننده تک گل نفت در فینال جام حذفی مقابل تراکتورسازی بود. سجاد در فصل نقل و انتقالات به استقلال بازگشت اما هنوز در این تیم هم پایش به گلزنی باز نشده است.

حسن بیت‌سعید دیگر مهاجمی است که در این فصل هنوز برای استقلال گل نزده است. البته او در هفته بیست و هشتم لیگ قبل با پیراهن استقلال خوزستان در برابر فولاد گل زد و دوران گلنزنی او نسبت به بقیه کوتاه‌تر است اما به هرحال او انتظارات را برآورده نکرده و فعلا یکی از مهاجمان ناکام لیگ هفدهم به شمار می‌رود.

مهاجمان دیگری هم هستند که با وجود قراردادهای گران‌قیمت نتواسته‌اند‌ انتظارات را برآورده کنند. ساسان انصاری در سپاهان فعلا فقط یک گل زده است. مهرداد محمدی هم فصل گذشته در آخرین بازی سپاهان به استقلال گل زد اما در این فصل پایش به گلزنی باز نشده است. علی قربانی مهاجم استقلال هنوز در لیگ برتر گل نزده است و فرزاد حاتمی هم فقط یک گل برای تراکتورسازی زده است. رحیم زهیوی هم تنها یک گل در فولاد خوزستان به ثمر رسانده است.

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-10-22 17:09:00
نظر دهید

۲ نظر
پدرام
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۲
پارسال اسم رمز حمله به برانکو ساسان انصاری بود

دیدید که انصاری هر چی داشت از تمرینات پرسپولیس و اردو اوکراین داشت

هر چی لیگ جلوتر رفت بدنش بیشتر خالی کرد و گل نزن تر شد

امسال هم که معلومه

حتی ظالم کیروشی چور هم براش برنامه میرفت و برانکو رو میکوبید

حالا امسال اسم رمز حمله به برانکو ربیع خواه شده

طبق معمول کیروشی پور خفه شده
گیربازار
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۴۹
به پدرام . داری رو احساسات راجع به فردوسی پور نظر میدی .فردوسی پور اینقدر عاقله که ابروش رو گرو حمایت یا عدم حمایت از تیمی نذاره.تو این چند سال من تنها عیبی که ازش دیدم یه محافظه کاری در مورد مسعود شجاعی بود که واقعا هنوز دلیلش را نفهمیدم چرا تو این چند برنامش حرفی ازش نزد.وگرنه ادمی نیست که تو زدو بند فوتبال باشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر