فهرست
پشت پرده داستان قائدی؛ این دومین بار بود
پشت پرده داستان قائدی؛ این دومین بار بود

پشت پرده داستان قائدی؛ این دومین بار بود

آی اسپورت – وقتی بازیکنی با 18 سال از شهر دیگری به تهران می‌آید، بیش از بازیکنانی که در اینجا بزرگ شده‌اند، در خطر است. نمونه‌اش را در گذشته کم نداشته‌ایم. به همین خاطر وقتی مهدی قائدی به استقلال آمد، منصوریان سرمربی سابق این تیم تلاش کرد تا خیلی مراقب او باشد. امسال اما اتفاقی افتاد که باعث تعجب منصوریان شد. در حالی که او تلاش کرده بود به شدت از قائدی مراقبت کند و اجازه ندهد مشکلات حاشیه‌ای برایش به وجود بیاید، ناگهان پیام‌هایی به دستش رسید که نشان می‌داد تمام تلاش‌هایش بیهوده بوده است.

یک هکر با هک کردن پیج قائدی، تمام چت‌های او با افراد مختلف را برای منصوریان فرستاد. سرمربی استقلال هم بهت زده بود، فقط به آنها نگاه می‌کرد. همان روز، وقتی منصوریان به تمرین رفت، پیغام‌ها را به قائدی نشان داد و به او گفت: «این‌ها چه کسانی هستند؟ دفعه آخرت باشد!» قائدی اما ظاهرا حتی از آن اتفاق عبرت نگرفت و به فعالیت خود در فضای مجازی ادامه داد تا این بار چت‌هایش در اختیار عموم مردم قرار بگیرد.

 

خبر ورزشی

۱۱ ۳  
آی اسپورت
2017-12-23 16:38:00
نظر دهید

۳ نظر
ali
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۸
کاری به صحت و تخیلی بودن ماجرا ندارم، اما حقیقت تلخی هست که تباهی اخلاقی نه مهدی قاعدی 18،ساله که به زودی تمام فرزندان این سرزمین را دچار خواهد کرد، که همین الانمش درصد خیلی بالایی رو مبتلا کرده، فک میکنید اوضاع چت و اینستاگرام بچه ها،دخترا و پسرای دیگه خیلی بهتر از اینه؟ بگذریم از خیل جمعیت بی حیایی که از کامنت گذاشتن انواع و اقسام رکیک ترین فحش ها در هیچ پیج رسمی و دیدگان عموم هم ابایی ندارند و فحاشی در پیج افراد معروف هم افتخار خودشون میدوند! این وسط تکلیف یک بچه 18ساله از شهرستان به تهران امده، مبتلا به شهرت و پول دقیقا داستان یوسف و زلیخایی هست که همه معصومیت یوسف رو ندارن!
hadi saari
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۴۵
ما هوادارات واقعی پرسپولیس این خرکت ناجوانمردانه هکرهای بی وجدان را شدیدا محکوم میکنیم سرک کشیدن ب زندوی اشخاص کار انسانی نیست
قایدی مقصر تیست این بنده خدا کاری نکرده نفهم اون خری است ک ب ابروی این بنده خدا بازی کرده است
کاشکی افکار خودمون رو عوض بكنيم وب همدیگه احترام بذاریم
امروز قایدی،فردا یکی دیگه قربانی همچین کارهای غیرانسانی میشود
کاشکی ب حریم خصوصی دیگران احترام بذاریم
فوتبال ورزش زیبایی هست نباید کسی ک در اول راه فوتبالی قرار دارد و یک استعداد ناب و اینده داری هستش نابودش کنیم کاشکی خوب باشیم وخوبی بکنیم
زندگی زیبایی ها زیادی دارد
فقط پرسپولیس
شنبه ۲ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۷
منم به عنوان یه پرسپولیسی این حرکت ناجوانمردانه رو اصلا پسند نمیکنم چون زندگی خصوصی هرفردی یه خودش مربوطه آیا اگه این شخص پیغامهای خواهر یا برادرخودش بود هم اینچنین درعین نامردی رفتار میکرذ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر