فهرست
درخواست افزایش حقوق 600 هزار یورویی حسینی
درخواست افزایش حقوق 600 هزار یورویی حسینی

درخواست افزایش حقوق 600 هزار یورویی حسینی

آی اسپورت - پس از اینکه باشگاه ترابزون اسپور ترکیه در ترانسفر مجید حسینی به باشگاه سامپدوریا ایتالیا ناکام بود، حالا مدیران این تیم به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن ایرانی هستند. باشگاه سامپدوریا چند وقتی است که به دنبال جذب مدافع سابق استقلال است ولی رقم مورد نظر باشگاه ترابوزان برای موافقت با جدایی حسینی، بالاتر از مبلغ پیشنهادی باشگاه ایتالیایی است و به همین دلیل روند مذاکرات دو تیم متوقف شده است.

هر چند که در خبرها عنوان شد که باشگاه پورتو پرتغال جدیدترین مشتری حسینی است اما مدیران ترابزون این مدافع ایرانی را به میز مذاکرات فراخوانده اند و قصد دارند قرارداد او را تمدید کنند. بنا بر روایت رسانه های ترکیه، مدیران ترابزون از حسینی درخواست کرده اند برای اینکه این بازیکن فصل آینده به صورت رایگان از این تیم جدا نشود، قراردادش را با ترابزون تمدید کند. از مدت زمان قرارداد حسینی با این باشگاه ترکیه ای، یکسال دیگر باقی مانده است.

حالا و در جدیدترین اخباری که رسانه های ترکیه منتشر کرده اند، گویا مجید حسینی برای تمدید قرارداد با ترابزون یک شرط بزرگ مالی دارد و آن هم افزایش حقوق سالانه این بازیکن است. بنا بر روایت رسانه های ترکیه، میزان حقوق دریافتی حسینی از ترابزون ، سالانه مبلغ 600 هزار یورو است و اکنون مجید حسینی قبول کرده است که به شرط افزایش این دستمزد، قراردادش را با این تیم ترکی تمدید کند. این مدافع ایرانی یک شرط سنگین مالی پیش روی مدیران ترابزون اسپور گذاشته و باید دید آیا با این درخواست حسینی موافقت می شود و او قراردادش را تمدید می کند یا خیر.

۱    
آی اسپورت
2020-09-13 20:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر