فهرست
منطق عجیب: میردورقی مهم‌تر از حاج‌صفی
منطق عجیب: میردورقی مهم‌تر از حاج‌صفی

منطق عجیب: میردورقی مهم‌تر از حاج‌صفی

آی اسپورت- در چند هفته گذشته، بخش ‌مرور عملكرد لژيونرها در برنامه نود به دلايلی خاص بيشتر از هميشه موردتوجه قرار گرفته است. اولين دليل برای اين اتفاق، حذف ناگهانی ستاره‌های ايرانی پانیونيوس از اين آيتم است. از زمان حضور مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی در ديدار ليگ اروپا با حريفی از رژيم صهيونيستی، در نود هيچ نامی از اين دو بازيكن به ميان نيامده و اين روند همچنان ادامه دارد. ظاهرا مسعود و احسان تبديل به خط قرمزهای جدی شبكه سوم سيما شده‌اند و نود در شرايط فعلی اجازه نام‌بردن از آن‌ها در بخش‌های مختلف را ندارد و با اين دو مهره مثل چهره‌های نامرئی برخورد می‌كند. آن‌چه برای مسعود اتفاق افتاده غافلگيركننده نيست اما چرا احسان حاج‌صفی با وجود منتشركردن ندامت‌نامه اينستاگرامی و بازگشت به تيم ملی، هنوز در ليست تحريم برنامه نود قرار دارد؟

احسان همه حواشی آن مسابقه خاص را پشت سر گذاشته و بخشيده شده اما نودی‌ها هنوز اين بازيكن را نديده می‌گيرند و هيچ توضيحی در اين ارتباط نمی‌دهند. اتفاق عجيب‌تر اما، تبديل‌شدن مبين ميردورقی به مهمان ناخوانده اين بخش از برنامه است. نود كه زمانی با افشاگری درباره پيوستن ميردورقی به پرسپوليس و تاثير ثروت خانوادگی‌اش بر اين انتقال، چهره واقعی اين بازيكن را افشا كرده بود، حالا با آب و تاب خبر جابجایی او در ليگ دو يونان از تيمی به تيم ديگر را پوشش می‌دهد تا بخش لژيونرها در نود جای حاج‌صفی نباشد اما برای ميردورقی، به اندازه كافی فضا و زمان در اختيار داشته باشد. حتی شهاب زاهدی و گل‌های تماشایی‌اش در ليگ ايسلند، رايان تفضلی و ساير مهره‌های ايرانی شاغل در اروپا سهمی از اين چند دقيقه ندارند و این فوتبالیست/شبح سابق پرسپولیس است که به عنوان لژیونر در نود مطرح می‌شود. تغيير رويكرد اين برنامه تلويزيونی در مقابل ميردورقی، عجيب به نظر می‌رسد. مهره‌ای كه بدون استفاده از رانت پدرش، در هيچكدام از باشگاه‌های ليگ برتری پذيرفته نمی‌شد.

۳۸ ۲  
آی اسپورت
2017-09-26 14:40:00
نظر دهید

۲ نظر
کجایید آقای نامدار
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
در اینجا جا داره یادی کنیم از ناصر نامدار که ادعا میکنه فردوسی پور پاک پاکه. امیدوارم بهانه نیاره که این مسایل خط قرمز صدا و سیماست.
جاهد
سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۶
این ربطی به فردوسی پور نداره.وقتی از طرف صدا و سیما ابلاغ میشه کاری نمیشه کرد.در ایران خیلی ها به حجاب اعتقاد ندارن اما وقتی قانون میشه همه مجبورن رعایت کنن.در ضمن اینکه فردسی پور ادمه پاکیه به این معنی نیست که هیچ ضعفی نداره.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر