فهرست
چهارمین گل در اصفهان؛ نصف‌جهان، قلمرو طارمی
چهارمین گل در اصفهان؛ نصف‌جهان، قلمرو طارمی

چهارمین گل در اصفهان؛ نصف‌جهان، قلمرو طارمی

آی‌اسپورت- آمار گلزنی طارمی در اصفهان رویایی‌تر شد. مهدی طارمی چهل‌وپنجمین گل‌اش در لیگ برتر را به سپاهان زد. طارمی در دیدار امشب اولین گل بازی را به ثمر رساند تا یک بار دیگر در اصفهان گل زده باشد. طارمی با گلی که در دیدار امشب به سپاهان زد، حالا بعد از تهران، بیشتر گل‌هایش را در اصفهان زده است. این چهارمین گل مهدی طارمی در اصفهان بوده است.

طارمی تا به حال ۳۱ گل از ۴۵ گلش در لیگ را در تهران زده است. در اصفهان و اهواز به طور برابر چهار گل زده است. با این تفاوت که هر فصل فقط دو بار به اصفهان سفر می‌کند تا یک بار با ذوب‌آهن و یک بار هم با سپاهان مسابقه بدهد. ولی تعداد تیم‌های لیگ برتری اهواز در این سال‌ها بیشتر بوده‌اند.

مشهد و تبریز هم بعد از اهواز، اصفهان و تهران رویایی‌ترین شهرهای طارمی هستند. طارمی در این دو شهر هم با لباس پرسپولیس دو گل زده است. حضور پدیده و سیاه‌جامگان در لیگ برتر، این فرصت را به طارمی داد که در مشهد آمار نسبتا خوب گلزنی به ثبت رسانده باشد. ضمن این که در تبریز هم تراکتورسازی، گسترش‌فولاد و ماشین‌سازی سه نماینده این شهر در لیگ برتر هستند که به افزایش تعداد گل‌های طارمی در هر فصل کمک کرده‌اند. شهرهای کرج و قم هم دیگر جاهایی هستند که طارمی گل زده است. مهدی طارمی یک گل در کرج به سایپا زد و یک گل هم در قم به صبای این شهر.

90tv

شهر گل زده طارمی
تهران ۳۱
اصفهان ۴
اهواز ۴
مشهد ۲
تبریز ۲
کرج ۱
قم ۱
۱    
آی اسپورت
2017-09-22 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر