فهرست
نگرانی برانکو: خبری از بازیکنان جدید نیست
نگرانی برانکو: خبری از بازیکنان جدید نیست

نگرانی برانکو: خبری از بازیکنان جدید نیست

آی اسپورت - سرمربی پرسپولیس برای اینکه تیمش در فصل نقل‌وانتقالات موفق ظاهر شود تقریبا یک ماه قبل از اتمام نیم فصل لیست خروجی و خرید تیمش را تحویل باشگاه داد تا مسئولان باشگاه اقدامات لازم را در این زمینه انجام دهند. حتی برانکو این انتظار را داشت که دور جدید تمرینات تیمش با حضور نفرات جدید برگزار شود تا با بازی‌های تدراکاتی این نفرات با بقیه بازیکنان هماهنگ شوند که این اتفاق رخ نداد و حال سرمربی پرسپولیس از این مسئله دلخور است.

برانکو در لیست خرید خود روی جذب 4 بازیکن اصرار داشته و دارد؛ ایگور پراهیچ، شایان مصلح، سروش رفیعی و گادوین منشا بازیکنانی بودند که برانکو آنها را در الویت لیست خرید باشگاه قرارداد. جذب شجاع‌خلیل‌زاده هم در صورتی اتفاق می افتاد که محمد انصاری راهی فوتبال چین شود.

از زمانی که برانکو این لیست را تحویل مسئولان باشگاه پرسپولیس داده آنها کوچکترین اقدامی برای جذب این نفرات انجام نداده‌اند. جالب اینکه آنها به سرمربی کروات‌شان پیغام داده‌اند باشگاه‌های این بازیکنان (به غیر از رفیعی که بازیکن آزاد است) مخالف جدایی آنها هستند در حالی که پرسپولیسی‌ها هیچ درخواستی چه به صورت شفاهی و چه کتبی از باشگاه‌های بازیکنان نامبرده نداشته‌اند و برانکو هم این موضوع را فهمیده است. مورد دیگر اینکه نفراتی چون محمد رحمتی، شهاب زاهدی و محمد امین آرام طبع هم که با نظر برانکو از پرسپولیس جدا شدند این‌روزها برای گرفتن رضایت نامه خود از باشگاه پرسپولیس به مشکل خورده‌اند و به آنها گفته شده که شاید مجبور شوند در پرسپولیس ماندنی شوند.

برانکو حتی دو بازیکن اوکراینی تیمش را هم نمی‌خواهد اما مسئولان باشگاه بدون اینکه با این بازیکنان مذاکره‌ای داشته باشند به سرمربی تیم‌شان گفته‌اند چاره‌ای جز خفظ آنها ندارد چرا این دو بازیکن تحت قرارداد باشگاه هستند.در کل شرایط در باشگاه پرسپولیس به شکلی پیش می‌رود که شاید برانکو مجبور شود تمام بازیکنانی را که در لیست خروج خود گذاشته است را مجدد به تیمش برگرداند. البته به غیر از امید عالیشاه و احمد نوراللهی که برای گذراندن دوران خدمت سربازی راهی تیم تراکتورسازی شدند.

 هفت صبح

۲    
آی اسپورت
2017-01-01 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر