فهرست

ایرانپوریان: دیدار با آبی‌های تبریز از استقلال سخت‌تر است

آی‌اسپورت- مدافع تراکتورسازی که از بازگشت تونی به تبریز حمایت کرده بود، روزهای خوبی را سپری می‌کند. ایرانپوریان این فصل سه گل هم برای تراکتورسازی به ثمر رسانده و چند هفته‌ای است به ترکیب تراکتورسازی بازگشته است. حالا این تیم در آستانه یک دربی نه چندان سخت قرار دارند. ایرانپوریان در همین رابطه به آی‌اسپرت اعلام کرده: «واقعیتش این است که ما بازی سختی مقابل گسترش فولاد داریم و دیدار با آبی‌های تبریزی سخت‌تر از آبی‌های تهران خواهد بود . گسترش فولاد در خطر سقوط قرار دارد و ما نیز برای صدر جدول به سه امتیاز نیاز داریم و این یک دیدار نفس‌گیر خواهد بود.»
 ایران‌پوریان در ادامه گفت‌وگو هم به کوری خوانی ادامه داد و در مورد دیدار هفته آینده که سرخابی‌های تبریزی با سرخابی‌های پاییتخت باید مصاف بدهند، گفت: «به نظر من تبریزی‌ها مقابل دو تیم تهرانی کار سختی پیش روی نخواهند داشت. چون آنها در میانه جدول هستند و نیاز چندانی به سه امتیاز بازی ندارند. برای این دو تیم مهم است که محروم یا مصدوم ندهند که دربی تهران را با نفرات کامل به میدان بروند. مطمئن باشید ما به راحتی استقلال را در آزادی شکست می‌دهیم و امیدوارم هواداران گسترش‌فولاد هم این تیم را تنها نگذارند تا پرسپولیس را شکست دهند.»
ایرانپوریان در مورد حواشی که روز قبل در تمرین تراکتورسازی به وجود آمد هم اعلام کرد: «من به شخص این شرایط را دوست ندارم. هواداران حق دارند در محل تمرین حضور یافته و تمرینات تیم خود را پیگیر باشند. در سال‌های گذشته نیز هیچ مشکلی نبوده و باید از مسئولان تیم پرس‌وجو کنید دلیل این کار چیست؟»
 
     
آی اسپورت
2015-04-29 18:11:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر