فهرست

اعتراف فرکی بعد از چند ماه:منتظر پیشنهاد تیم ملی بودم و پایم را عمل نکردم

آی اسپورت-بعد از جدایی حسین فرکی از تیم فولاد شایعاتی مطرح شد که فدراسیون با فرکی مذاکره کرده و این مربی گزینه اصلی جانشینی کی‌روش در تیم ملی است. در آن زمان فرکی تمام این اخبار را شایعه خواند و اعلام کرد که نه به تیم ملی فکر میکند و نه پیشنهادی داشته. بعد از گذشته چند ماه از آن اتفاقات سرمربی فعلی سپاهان اعتراف میکند که نه تنها به تیم ملی فکر میکرده بلکه عمل پایش را به خاطر این قضیه انجام نداده است! ادعاهایی که در آن زمان تمام آنها را شایعه میخواند.
فرکی در این مورد که هواداران فولاد اعتقاد دارند او بخاطر تیم ملی از فولاد جدا شد و عمل پایش بهانه بوده میگوید:«من واقعا بخاطر عمل پایم از فولاد جدا شدم،باید هر 2 پایم را عمل می‌کردم اما به خاطر تیم ملی نتوانستم هر دو پایم را عمل کنم.زمانی که از فولاد جدا شدم یک پایم را عمل کردم اما نتوانستم پای دومم را هم عمل کنم؛ چون بحث تیم ملی پیش آمد و من منتظر ماندم تا ببینم چه اتفاقی پیش می‌آید. هرگز به خاطر تیم ملی از فولاد جدا نشدم و بعد از جدایی‌ام صحبت در مورد سرمربیگری در تیم ملی پیش آمد. من هم به خاطر این پیشنهاد مجبور شدم پای دومم را عمل نکنم تا ببینم آیا سرمربی تیم ملی می‌شوم یا نه.
اما در نهایت هم به تیم ملی نرفتید و مدتی را بلاتکلیف بودید.کلا روزهای خوبی برای من نبود. چون در بلاتکلیفی بودم و نمی‌توانستم کار درستی انجام بدهم. این چیزی بود که حسابی اذیتم می‌کرد.»
     
آی اسپورت
2015-04-29 18:24:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر